[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Канальні відцентрові вентилятори серії ВЕНТС ВК ЕС

Відцентрові вентилятори канального типу ВЕНТС ВК ЕС призначений для установки в припливно-витяжних системах. Вони допомагають створити комфортний мікроклімат в приміщеннях різного призначення - побутових, громадських, комерційних. Дана модель - це економічне рішення в поєднанні з високою ефективністю роботи. У каталозі нашого інтернет-магазину представлені оригінальні відцентрові вентилятори ВЕНТС ВК ЕС. Вони виконані у відповідності з усіма стандартами якості та безпеки. Офіційна гарантія від виробника підтверджує це.

Особливості та переваги канальних відцентрових вентиляторів ВЕНТС ВК ЕС

Матеріалом для корпуса відцентрових вентиляторів служить ударостійкий пластик. Він відрізняється не тільки стійкістю до механічних навантажень, але також володіє герметичністю. Це допомагає захистити внутрішні деталі механізму від негативних зовнішніх факторів - наприклад, попадання вологи. Завдяки цьому його можна встановити в системах вентиляції, які працюють в приміщеннях з підвищеною вологістю - наприклад, ванних кімнатах і басейнах.

Лопатки робочого колеса мають форму з загином назад. Це покращує рух повітря за рахунок аеродинаміки, а також економить витрати електроенергії. Висока продуктивність мотора дозволяє досягати поставлених цілей - комфортного мікроклімату в будинку. Високий ККД - до 90% - ще одна перевага даної моделі.

Двигуни оснащені підшипниками кочення, які розраховані на безперервну роботу протягом 40 000 годин. Крім того, вони ж знижують рівень шуму в процесі використання пристрою. Споживання електроенергії двигунами з такими підшипниками знижена на 35%, що дозволяє економити на комунальних рахунках, не відмовляючи собі в комфорті.

Пристрій відрізняється низьким рівнем шуму, тому не буде заважати відпочинку або роботі. Швидкість руху лопатей вентилятора можна регулювати залежно від потреб і конкретної ситуації.

Встановлювати вентилятори даної моделі можна в будь-якому місці вентиляційної системи. Пристрої створені для канального монтажу в повітропроводі відповідного діаметру. Встановити його можна під будь-яким кутом. Якщо потрібно закріпити пристрій до стелі або стіні, то роблять це за допомогою кронштейнів - вони є в комплекті.

Підключення вентилятора до електричної мережі потрібно виконувати строго за схемою, зазначеної в буклеті по експлуатації обладнання. Робити це повинна людина, що має досвід роботи з подібними пристроями.

Вентилятор має тривалий термін служби, що дозволяє не переживати з приводу його заміни або ремонту. Це надійне обладнання, яке впорається з поставленими завданнями. Воно не вимагає складних умов експлуатації або дорогого технічного обслуговування.

Як замовити пристрій ВЕНТС ВК ЕС?

Щоб замовити відцентровий вентилятор ВЕНТС ВК ЕС, виберіть відповідний варіант з нашого каталогу. Зробити це можна за допомогою фільтра сайту, що допоможе підібрати виріб за кілька хвилин. До кожного товару є докладний опис і технічні характеристики. Якщо є питання, задавайте їх нашим консультантам по телефону або на чаті сайту. Всю інформацію для зв'язку можна знайти в розділі «Контакти».

Замовляючи комплектуючі для систем вентиляції у нас на сайті, ви можете бути впевнені в оригінальності представленої продукції. Кожен товар має гарантію якості від виробника, а також всі супровідні документи. Таким чином, ви будете впевнені, що отримуєте якісне обладнання, яке прослужить вам не один рік, стабільно виконуючи свою функцію.

Останні відгуки в категорії "Канальні відцентрові вентилятори серії ВЕНТС ВК ЕС"


  • У цій категорії немає відгуків