[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Відцентрові стельові вентилятори ВЕНТС ВП

Відцентрові стельові вентилятори використовуються в витяжних системах вентиляції для з'єднання з круглими повітроводами. Підходять для використання в обмеженому просторі, так як можливості монтажу дозволяють встановлювати вентилятори під стелею. Вентилятор отримав велике поширення завдяки своїми експлуатаційними характеристиками і маленьким габаритам, що дозволяє з'єднувати пристрої з повітроводами діаметром 100 і 125 мм.

Особливості конструкції ВЕНТС ВП

Матеріал виготовлення корпусу виступає оцинкована сталь. Лицьова панель виготовлена ​​з ABS пластику. На лицьовій стороні розташовується фільтр, зручна конструкція відкриває доступ до фільтру без використання спеціальних інструментів, що значно полегшує сервісний огляд. Виріб отримало зворотний клапан, це необхідно для запобігання руху повітря в зворотному напрямку.

Технічні особливості ВЕНТС ВП:

  • Однофазний двигун із зовнішнім ротором оснащений відцентровим робочим колесом з назад загнутими лопатками.
  • Тепловий захист забезпечує автоматичне перезавантаження в разі досягнення вентилятором критичної температури
  • Наявність підшипників кочення збільшує термін експлуатації
  • Доступне регулювання швидкості двох типів: плавна і ступінчаста. Регулювання відбувається за допомогою автотрансформатора або тиристора.

Особливості монтажу

Для монтажу системи знадобляться кронштейни, які встановлюються між перекриттям і підвісною стелею. Система отримує харчування через клемник, вона знаходиться зовні вироби. Під час монтажу необхідно дотримуватися всі інструкції, щоб домогтися високих експлуатаційних характеристик і правильної роботи обладнання. Все обладнання виготовлено з урахуванням сучасних норм виробництва і має гарантію від виробника.

Останні відгуки в категорії "Відцентрові стельові вентилятори ВЕНТС ВП"


  • У цій категорії немає відгуків