[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Канальні відцентрові вентилятори застосовні в проточних і витяжних системах вентиляції з прямокутним воздуховодом. Експлуатаційні характеристики дозволяють встановлювати відцентрові вентилятори в приміщеннях будь-якого типу-це можуть бути житлові простору або промислові організації.

Конструкторські особливості

Матеріалом виготовлення виступає оцинкована сталь, широко застосовується при виготовленні промислових вентиляторів. Вони відрізняється надійністю, стійкістю до корозії і впливу вологості.

Особливості двигуна

У таких вентиляторах використовується 2 і 4 полюсні асинхронні двигуни із зовнішнім ротором, робоче колесо розташовується над загнутими лопатками. Деталь виготовлена ​​з оцинкованої сталі. Додаткове перевага-захист від перегріву, в разі досягнення критичної температури, двигун автоматично увімкнеться знову. Налаштування системи залежить від технічних характеристик кожної моделі. Наявність підшипників кочення в двигуні продовжує термін експлуатації, роблячи роботу вентилятора ефективніше, надійніше і безпечніше.

Особливості монтажу

Канальний відцентровий вентилятор встановлюється в розрив прямокутних повітропроводів, для цього не потрібне спеціальне обладнання або кріплення. Якщо приєднання відбувається через гнучкі вставки, для цього буде потрібно наявність додаткових опор або конструкції: кронштейнів або підвісок. Можуть встановлюватися в будь-якому положенні, враховуючи напрямок потоку повітря. На поверхню вентилятора знаходиться технологічна кришка, що дозволяє полегшити обслуговування вентилятора, однак необхідно забезпечити вільний доступ для сервісного огляду.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС ВКП"


  • У цій категорії немає відгуків