[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Канальні відцентрові вентилятори ВЕНТС ВЦ

Канальні відцентрові вентилятори застосовні для установки в припливно-витяжні системи вентиляції для приміщень різного типу і призначення. Широка модельна лінійка дозволяє підібрати оптимальний варіант, доступні малошумні вироби для приміщень з високими вимогами до рівня шуму.

Особливості конструкції дозволяють встановлювати вентилятор на зовнішні і внутрішні стіни. Установка відбувається за допомогою монтажної пластини. Харчування до обладнання подається через зовнішню клемну коробку.

Конструкторські особливості ВЕНТС ВЦ

Сталь з полімерним покриттям виступає матеріалом виготовлення. Матеріал забезпечує високі експлуатаційні характеристики, надійність конструкції, безпеку. Не схильний до корозії і іншим впливам навколишнього середовища. Представлені модифікації для внутрістінного і настінного монтажу.

Особливості двигуна ВЕНТС ВЦ

У вентиляторі встановлений однофазний двигун із зовнішнім ротором, він оснащений відцентровим робочим колесом з назад загнутими лопатками. Додатково двигун захищений від теплового впливу і при досягненні системою критичної температури автоматично перезапускається. Для забезпечення всіх заявлених характеристик, проводиться динамічне балансування.

Швидкість вентилятора ВЕНТС ВЦ

Доступно два типи регулювання: ступінчаста і плавна. Регулювання швидкості відбувається за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Допускається підключення додаткового пристрою при дотриманні норм безпеки. Так робочий струм не повинен перевищувати номінальні параметри регулятора.

Канальні відцентрові вентилятори користуються попитом завдяки легкості монтажу, універсальними модифікаціями, ергономічністю і ефективністю. Це одні з найдоступніших і зручних промислових вентиляторів.

Останні відгуки в категорії "Канальні відцентрові вентилятори ВЕНТС ВЦ"


  • У цій категорії немає відгуків