[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Канальні відцентрові вентилятори ВЕНТС ВКМц

Канальні відцентрові вентилятори призначені для установки в припливно-витяжні вентиляційні системи. Установка деяких моделей допускається в приміщеннях з високими вимогами до рівня шуму. Доступна установка на зовнішні стіни. Набули широкого поширення завдяки своїй багатофункціональності, двигуну нового покоління і легкому монтажу, використовуються в приміщеннях будь-якого призначення: кафе, торговельні зали, виробництво, цехи, житлові будови.

Конструкторські особливості

Матеріалом виготовлення виступає оцинкована сталь. Оцинкована сталь відрізняється довговічністю, високою стійкістю до корозії, універсальність і надійністю. Технічні характеристики матеріалу дозволяють застосовувати вентилятор в промислових і комерційних сферах.

Переваги канальних відцентрових вентиляторів ВЕНТС ВКМц:

  • Кількість лопаток. Змінюється в залежності від моделей, що відкриває нові можливості для використання. Лопатки представлені з загином вперед і з загином назад. Лопатки з зигзагом назад значно економлять електричну енергію (до20%), витримують надлишковий витрата повітря. Лопатки з загином вперед відрізняються низьким рівнем шуму, цього вдалося досягти, зменшивши діаметр працюючого колеса.
  • Розділені на 3 типи: низького, середнього і високого тиску. Апарати в залежності від модифікації підходять для переміщення газопаровоздушних вибухонебезпечних сумішей, температурою нижче 80 ° C.
  • Призначені для монтажу в прямій, круглий і прямокутний тип вентиляції
  • Однофазні двигуни із зовнішнім ротором оснащені відцентровим робочим колесом з назад загнутими лопатками.
  • Наявність вбудованої теплового захисту і автоматичної перезавантаження в разі перегріву системи.
  • Регулювання пристрою: ступінчаста або плавна. Здійснюється з тиристорного або автотрансформаторного регулятора.

Останні відгуки в категорії "Канальні відцентрові вентилятори ВЕНТС ВКМц"


  • У цій категорії немає відгуків