[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Лампи

Цена
- грн
Потужність
Тип лампи
Цоколь

Поява на сучасному ринку світлодіодних ламп зробило справжній прорив, завдяки їх незаперечних переваг. Представлена ​​продукція досить проста у використанні, надійна, максимально економна і характеризується тривалим терміном експлуатації.

Такі лампи вже давно стали лідерами продажів на сучасному ринку. Все це завдяки таким особливостям:

  1. Економна витрата електроенергії, що ніяким чином не позначається на кількості видається світла. У порівнянні зі стандартними лампами розжарювання, такі здатні економити споживання електроенергії в 5-10 разів.
  2. Наявність різних типів цоколя, що виключає додаткову покупку спеціального освітлювального приладу під led лампу.
  3. Термін експлуатації продукції варіюється від 30 000 до 50 000 годин безперебійної роботи.
  4. Приємний тепле світло, який не створює додаткове навантаження на очі. Таким чином, ці лампи відмінно підходять для читання книг, для роботи з паперовим документами та інше.

Особливо ефективні дані лампи для застосування в приміщеннях, куди не потрапляє сонячне світло. Яскравий білий світ наповнює приміщення, не залишаючи прихованих темних кутів.

Популярні різновиди сучасних led ламп

Завдяки величезному асортименту, кожен покупець зможе підібрати найбільш підходящу модель для різних типів приміщень. Серед різних типів світлодіодних ламп прийнято виділяти дві найбільш популярні категорії:

  • Дімміруемие лампи - це моделі, в яких передбачена можливість використання підсвічування або відповідного регулятора, що контролює яскравість світла. Це відмінне рішення для житлових приміщень. Таким чином, замість стандартного вимикача застосовують представлений регулятор, який дозволяє регулювати яскравість освітлення, вибираючи найбільш комфортний режим роботи.
  • Світлодіодні лампи з акумулятором. У той час як лампа знаходиться в стандартному цоколі, акумулятор (захований в корпусних частини) поступово набирає необхідну кількість заряду. Після припинення подачі електрики, лампа працює в автономному режимі протягом 3-6 годин (в залежності від кількості заряду). Якщо викрутити лампу з цоколя, вона може виконувати функцію кишенькового ліхтарика, який можна взяти з собою.

В результаті, активне застосування сучасних технологій, дозволяє помітно розширювати стандартний набір світлодіодних ламп, доповнюючи їх новими можливостями.

Температура і розміри світлодіодних ламп

У порівнянні зі стандартними лампами розжарювання, світлодіодні відрізняються різноманітними формами і розмірами. Саме тому в процесі покупки кожен покупець повинен звертати увагу на такі показники - довжина, висота і ширина.

Що стосується температури, прийнято розрізняти два типи:

  • Стандартна - це показник, при якому кожен виробник гарантує безперебійну роботу моделі. Всі лампи будуть відмінно функціонувати в теплому приміщенні, однак якщо мова йде про застосування led лампочок в неопалюваних приміщеннях або на вулиці, важливо переконатися, що нижня межа температур дозволяє подібні умови експлуатації.
  • Світлова - показник, який фіксує тип світіння лампи. Наприклад, для заміських будинків або міських квартир прийнято використовувати моделі, світлова температура яких варіюється в межах від 2200 до 3300 кельвінів, для офісних приміщень використовують лампи - 4000-4500 кельвінів (наближене до денного освітлення).

В результаті, вибір світлодіодної лампи залежить від особливостей приміщення і конкретного освітлювального приладу.

Останні відгуки в категорії "Лампи"


  • У цій категорії немає відгуків