[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентиляторы канальные центробежные круглые ВЕНТС ВКМ

Канальні ВЕНТС ВКМ представлені в міцному корпусі зі сталі. Це високоякісні моделі, продуктивність яких може сягати приблизно 5260 м3 / год. Вони активно використовуються для приточно-витяжних вентиляційних систем в різних будівлях.

Для зовнішнього монтажу спеціально був використаний металевий корпус, який поєднує в собі необхідні характеристики легкості і міцності. Крім того, сталева поверхня спеціально покрита захисним шаром антикорозійного напилення. В результаті встановлювати обладнання можна навіть в тих приміщеннях, де рівень вологості в кілька разів перевищує допустимі норми. Полімерне покриття також оберігає конструкцію і від інших агресивних впливів ззовні.

Для будівель, до яких висувають підвищені вимоги до шумоізоляції, рекомендується використовувати моделі ВЕНТС ВКМ Б.

Для оперативного процесу підключення можливий варіант використання моделі з електричним роз'ємом. У такому випадку для підключення знадобитися спеціальний кабель.

Характеристики двигуна

ВЕНТС ВКМ укомплектовані досить потужними однофазними двигунами із зовнішнім ротором. Представлені моделі доповнені відцентровим колесом, яке відрізняється своїми конструктивними особливостями: наявність загнутих назад лопаток.

Особливості рухової системи:

 • Всі мотори відрізняються надійною теплової захистом, яка характеризується використанням автоматичного перезапуску системи.
 • Додатковими елементами конструкції є набір підшипників кочення. В результаті двигуни відрізняються тривалим експлуатаційним терміном - близько 40 000 годин безперервної роботи.
 • Високий клас захисту двигуна - IP 44.
 • Щоб досягти ідеальної якості виконання всієї рухової системи, а також виключити сильний шум під час роботи, розробники піддають все турбіну ретельної балансування.
 • Для певних видів вентиляторів канального типу призначені двигуни, що мають високі показники потужності.

Модельний ряд ВЕНТС ВКМ Е укомплектований економічними двигунами, які характеризуються мінімальним споживанням енергії, незалежно від обраного робочого режиму.

Регулювання швидкості вентилятора

Зміна швидкості представлено декількома видами: плавне або ступінчасте. Для цього використовується тиристорний вимикач або відповідний автотрансформаторним регулятор швидкості.

Встановлюючи одне регулюючий пристрій, користувач має можливість підключити відразу декілька пристроїв. При цьому важливо контролювати всі показники потужності і робочого струму - цей показник не повинен перевищувати максимальні можливості встановленого регулятора.

ВЕНТС ВКМ П спочатку доповнені вже вбудованим регулятором. Такі конструктивні особливості актуальні для розмірів від 100 до 315 мм.

Особливості правильної установки

Одним з основних переваг таких вентиляторів є їх монтаж, який може здійснюватися абсолютно під різними кутами з урахуванням осі пристрою.

Якщо необхідно виконати якісну фіксацію моделі до стіни, рекомендується використовувати набір кріпильних кронштейнів, що включені в конструкцію. Подача живлення до пристрою здійснюється за допомогою клемної коробки, розташованої з зовнішньої частини.

Підключення та монтаж, повинні відбуватися з урахуванням зазначеної інструкції від виробника і додається електричної схеми. Ознайомитися зі схемою можна на клемній коробці.

Сучасні вентилятори ВЕНТС ВКМ з електронним модулем

Представлена ​​конструкція є відмінним варіантом для будинків, де особливо важливо контролювати оптимальний температурний режим (це можуть бути теплиці та інші споруди). Такі моделі укомплектовані електронним модулем, що дозволяє регулювати швидкість роботи і температурний режим в цілому. В результаті здійснюється автоматичне зміна швидкості обертання крильчатки. Це безпосередньо впливає на остаточний показник витрати повітряних мас.

Спереду на модулі знаходяться наступні необхідні компоненти:

 • Індикатор роботи термостата.
 • Регулятор порога спрацьовування термостата.
 • Регулятор, який відповідає за швидкісний робочий режим крильчатки.

Зміни повітряних потоків здійснюються з урахуванням початкових температурних показників в приміщенні або в вентиляційному каналі.

Моделі вентиляторів ВЕНТС ВКМ Ун доповнені спеціальними витривалими датчиками, які можуть функціонувати навіть в найскладніших експлуатаційних умовах. Такі датчики мають високий ступінь захисту від можливих механічних пошкоджень.

Останні відгуки в категорії "Вентиляторы канальные центробежные круглые ВЕНТС ВКМ"


 • У цій категорії немає відгуків
 • Руслан

  Установил такой вентилятор в гараже, работает отлично, сторонние запахи удаляет эффективно и быстро.
  ВЕНТС ВКМ 200

 • Василь

  Купил вентилятор для небольшого курятника, работает отлично !
  ВЕНТС ВКМ 200

 • Олег

  Все супер. Заказ получи, ребята подсказали что лучше. Спасибо большое. Буду рекомендовать ваш сервис своим знакомым.
  ВЕНТС ВКМС 200

 • Роман

  Цена на вентилятор актуальна, доставили в тот же день. Всем доволен, спасибо менеджеру за помощь в выборе !!
  ВЕНТС ВКМ 125