[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Циклон до ЦТ (краплевловлювач)

Цена
- грн

Відцентровий циклон КЦТ (або краплевловлювач) - одна з модифікацій прямоточного циклону. Завдання такого пристрою-уловлювання твердих частинок, які осідають на поверхні води або іншої рідини. Як правило, пристрій є частиною виробничої установки, що виконує функцію фільтрації. Наприклад, це може бути лінія трубопроводу.

Також циклон цього типу може використовуватися і як самостійна установка, що представляє собою основний щабель ефективного очищення. Здатна вловлювати осіли на краплях частинки пилу розміром більше 5 мкм.

Найчастіше використовуються як сепаратор крапель в скруберах Вентурі типу ГВПВ. Пристрої розраховані на використання в регіонах з сейсмічністю не більше 7 балів.

Характеристика:

 • продуктивність-1700 м3 / год
 • концентрація рідини в газоповітряному потоці, що надходить в циклон, - не більше 1 л / м3
 • концентрація крапельної вологи на виході - 70 мг / м3
 • швидкість газоповітряного потоку у вільному перетині циклону - від 3,5 до 5 м / с
 • Максимальна температура очищуваної газоповітряної суміші-800ºС
 • гідравлічний опір-350 Па
 • ефективність сепарації крапель більше 10 мкм-80-99 %

Особливості конструкції

Малогабаритна конструкція відцентрового циклону серії КЦТ складається з трьох елементів:

 • вхідного патрубка прямокутної форми;
 • корпусу (робочої частини);
 • відвідного патрубка з круглим перетином

Корпус і патрубки, як правило, виготовляються з вуглецевої сталі (Ст.3). Також можливе виконання з нержавіючої сталі і алюмінію. Товщину матеріалу замовник може вибрати самостійно.

Пристрій з тангенціальним підведенням газу має кілька модифікацій і виготовляється в суворій відповідності з технічними умовами.

Ефективність очищення газо-повітряних потоків залежить від швидкості їх проходження по горловині пристрою. Наприклад, якщо повітряний потік рухається зі швидкістю 120 м/с, середній діаметр крапель дорівнює 50 мкм.

Принцип роботи

Циклон КЦТ виконує сепарацію крапель завдяки впливу на них відцентрової сили, яка виникає в результаті виникнення швидкого спірально-поступального руху. Газорідинний потік потрапляє всередину циклону через отвір вхідного патрубка і під впливом завихрювача починає обертатися.

Виникаюча відцентрова сила відкидає краплі рідини до внутрішніх стінок корпусу. Мікрокраплі обволікають тверді вкраплення (частинки пилу) — в результаті вони злипаються і утворюється плівка рідини, яка гвинтоподібно рухається вгору. На виході з пристрою суспензія, яка знаходиться в рідині відділяється, а очищений потік повітря викидається в атмосферу.

Всі моделі краплевловлювачів проходять ретельну перевірку, в процесі якої тестується коректність їх роботи. Після цього кожен агрегат отримує сертифікат відповідності положенням ГОСТ.

Характеристики пристрою, принцип його роботи і спосіб налаштування описані в паспорті пристрою. Цей документ, а також інструкція з експлуатації додаються до кожної моделі краплевловлювача.

Останні відгуки в категорії "Циклон до ЦТ (краплевловлювач)"


 • У цій категорії немає відгуків