[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Циклон У21-ББЦ

Цена
- грн

Циклон У21-ББЦ якісно очищає робочий повітряний простір від середньодисперсного пилу на підприємствах харчової промисловості та сільського господарства. Пристрої використовуються на підприємствах з переробки зерна, на елеваторах, насіннєвих і борошномельних заводах, на території морських зернових терміналів. Такими пристроями обладнають аспіраційні установки і системи пневмотранспорту.

Агрегати такого типу не можна використовувати при наявності в забрудненому повітряному потоці повітрі липких, вологих і абразивних частинок. За допомогою таких пристроїв можна ефективно очистити повітряні маси від сухого зернового пилу. Циклони такого типу працюють з системами, що здійснюють:

  • дроблення і помел, очищення круп і зернової сировини;
  • сушку зерна;
  • вентиляцію та аспірацію продукції;
  • транспортування зернових матеріалів.

Установка циклону можлива для здійснення самостійної роботи (працює для аспірації), а також в тандемі з вентилятором (пиловим).

Крім того, циклони цієї серії можуть використовуватися в груповому варіанті. Використання установки з декількох циклонів підвищує ефективність очищення повітря. Групові установки У21-ББЦ складають з пристроїв типу БЦ (ЦР).

Батарейна установка являє собою механізм, складений зі збірної коробки, 4 циклонів і загального бункера (пилозбірник). Маркування такої установки залежить від діаметра циклонів, які в неї включені. Установки батарейного типу відповідають 1 категорії згідно ГОСТ.

Кожен пристрій проходить перевірку, в процесі якої тестується коректність роботи пристрою відповідно до положень ГОСТ. Тільки після повної перевірки агрегат або батарейна установка відправляється клієнту.

Всі агрегати мають сертифікат відповідності положенням ГОСТ. Характеристики, опис роботи і спосіб налаштування циклонів прописані в спеціальному паспорті. Цей документ, а також інструкція з експлуатації додаються до кожної моделі.

Характеристика:

  • продуктивність - від 1 600 до 10140 м куб./год
  • опір циклону - до 800 Па
  • робоча температура-20-100 ºС
  • оптимальна швидкість потоку при вході (для зернового пилу) - 13-16 м / с оптимальна швидкість потоку при вході (для борошняного пилу) — 16-18 м/с
  • ефективність очищення засміченого повітря-близько 95-98%

Особливості конструкції

Циклон для зернового пилу може виготовлятися в правому і в лівому виконанні. У першому випадку потік повітря рухається проти годинникової стрілки, у другому — у напрямку її руху. У базовій комплектації пристрій, як правило, правосторонній, але за бажанням замовника виготовляється в лівосторонньому варіанті.

Матеріал конструкції-нержавіюча сталь, вуглецева або легована сталь.

Виробник надає можливість формування конструкції під індивідуальні запити замовника.

Агрегат комплектується перехідниками різного розміру для з'єднання труб циклону з вентилятором. Перед доставкою покупцеві пристрій покривають фарбою, а потім обмотують захисною плівкою.

Принцип роботи

Захоплення з повітря сторонніх твердих частинок здійснюється за рахунок впливу відцентрової сили. Забруднений потік повітря надходить в циклон через вхідний патрубок і отримує обертальний гвинтоподібний рух.

Під впливом відцентрової сили частинки пилу" прилипають " до стінок пристрою, просуваються по спіралі вниз, втрачають швидкість і осідають в накопичувальній частині конуса.

Накопичена кількість пилових частинок через шлюзовий затвор відводиться з пристрою через пилопровід. А потік очищеного повітря - через збірну коробку і вихлопні труби (вгору або вбік).

Будь циклон для зерна демонструє відмінну сепараційну роботу за рахунок зменшення ступеня винесення осіли в циклоні частинок.

Останні відгуки в категорії "Циклон У21-ББЦ"


  • У цій категорії немає відгуків