[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Циклон ЦВП

Цена
- грн

Циклон ЦВП - це особливе пиловловлюючий пристрій, принцип роботи якого заснований на використанні водяної плівки. Агрегат забезпечує ефективне очищення запилених потоків повітря, що видаляються вентиляційними системами.

Циклон ефективно очищає повітряні маси, що містять цукровий, глиняний, піщаний, вугільний, деревний, вапняний і абразивний пил. А також сажу, що міститься в забрудненому повітрі, який відводиться через вентиляцію. Апарат може використовуватися для уловлювання пилу з вологими, липкими і волокнистими включеннями.

Циклон з водяною плівкою характеризується високою продуктивністю і здатне видаляти пил будь-якого розміру. Пристрій застосовується в якості основної або додаткової ступені очищення.

Діапазон можливостей роботи агрегатів цього типу визначаються дисперсним складом пилу і її концентрацією. Максимальний рівень-до 10 г/м3. При наявності запиленості, що перевищує зазначений показник, початкову очистку виробляють за допомогою системи сухого очищення. А потім вдаються до допомоги циклону серії ЦВП.

Всі циклони лінійки ЦВП ретельно тестуються, проходить перевірку коректності роботи відповідно до положень ГОСТ. Всі агрегати мають сертифікат відповідності цим нормам. Характеристики пристроїв, опис їх роботи і спосіб налаштування вказані в спеціальному паспорті і в інструкції по експлуатації. Обидва документи додаються до кожної моделі.

Особливості конструкції

Конструкція циклону з водяною плівкою складається з декількох частин. До верхнього фланця корпусу приєднується равлик. Її патрубок можна приєднувати до воздухоотводящему патрубку корпусу в будь-якому положенні, під кутом, кратним кутку між двома суміжними болтами.

До нижньої частини корпусу циклону приварюється прямокутний фланець. До нього прикріплюється шламовідвідний конус (за допомогою петлі або відкидного болта з баранчиком). В результаті утворюється гідравлічний затвор.

По гумових трубках, під тиском 0,02 - 0,025 Мпа, подається вода, необхідна для зрошення внутрішньої поверхні корпусу. Трубки приєднані до кільцевого колектора.

Для відстеження роботи сопла у верхньому днищі равлики є спеціальний люк (він закривається заскленою кришкою). Також в патрубку, через який відводиться повітря, є змивний пристрій для видалення відкладень шламу.

Види пристроїв

Залежно від напрямку подачі повітряних потоків бувають циклони правобічні і лівосторонні. У першому випадку потік повітря рухається проти годинникової стрілки, у другому - у напрямку її руху. У базовій комплектації пристрій, як правило, правосторонній, але за бажанням замовника виготовляється в лівосторонньому варіанті.

Залежно від швидкості подачі і очищення повітря випускаються циклони:

  • стандартного виконання;
  • зі збільшеною швидкістю.

Конструктивна особливість моделей другого типу-наявність додаткової перегородки у вхідному патрубку. Завдяки використанню цієї деталі вдвічі зменшується ширина отвору для подачі повітря, що дає можливість підвищити швидкість очищення.

Циклони серії ЦВП виготовляються з вуглецевої сталі і, як правило, монтуються в приміщеннях. У разі необхідності використання пристрою зовні, за межами приміщення, вживають заходів, що попереджають замерзання води в кожному з елементів конструкції:

  • у бачку;
  • в системі водоподводящей;
  • в колекторі;
  • в змивному пристрої;
  • у шламоотводящем конусі.

Для забезпечення можливості оптимально інтенсивного переміщення повітря і великих частинок, системи аспірації можуть додатково комплектуватися:

  • відцентровими вентиляторами середнього рівня тиску (відводять потоки повітря і газ);
  • димососами (переміщують димові гази);
  • промисловими вентиляторами (транспортують повітря і газ).

Принцип роботи циклону ЦВП

Забруднене повітря входить в корпус установки через бічний отвір (вхідний патрубок). Вхідний потік, закручуючись по спіралі під певним кутом (в залежності від розміщення патрубка), рухається у напрямку до стінок циклону. При цьому внутрішня поверхня стінок корпусу за допомогою сопел зрошується водою. Утворення водяної плівки забезпечує більш високий ефект очищення.

В процесі розкручування потоку відбувається осідання пилових частинок на стінках корпусу, де пил утримуються за допомогою води. Очищений від пилу повітря відводиться з корпусу за допомогою равлики.

Шар пилу, який накопичується в корпусі, видаляється за допомогою змивного пристрою. Виведення шламу і твердих частинок здійснюється за допомогою конусоподібного відведення, розташованого в нижній частині конуса.

Змінюючи швидкість подачі повітря, можна регулювати роботу циклону. При цьому важливо враховувати, що:

  • якщо швидкість нижче мінімальної, це призведе до зниження якості очищення;
  • якщо швидкість вище максимальної, можна незначно підвищити ефективність очищення, але при цьому збільшиться кількість виносу водних крапель з корпусу.

Останні відгуки в категорії "Циклон ЦВП"


  • У цій категорії немає відгуків