[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Циклон 4БЦШ

Циклон 4БЦШ-Груповий (батарейний) агрегат, складений їх чотирьох пристроїв однакового діаметру. Використовується для очищення газо-повітряних сумішей від середньодисперсного пилу. Такими пристроями оснащуються аспіраційні установки і системи пневмотранспорту. Агрегати 4БЦШ вважаються більш ефективними, ніж циклони аналогічного призначення серії ЦОЛ.

Сфера застосування-підприємства харчової промисловості (масложирових комбінатах, підприємствах крахмало-паточної сфери та ін.). Також широко використовуються в сільськогосподарській галузі. Насамперед на підприємствах, які займаються переробкою зерна.

Робота циклонів заснована на використанні інерції. Витяг твердих частинок з потоку повітря забезпечується завдяки впливу відцентрової сили.

Процес захоплення з повітряного потоку сторонніх твердих включень здійснюється під дію відцентрової сили. Вона виникає в процесі обертання повітря.

Всі циклони 4БЦШ має сертифікат відповідності положенням ГОСТ. Всі характеристики агрегату, опис його роботи і спосіб настройки внесені в спеціальний паспорт пристрою. Цей документ, а також інструкція з експлуатації додаються до кожної моделі.

Характеристика:

  • продуктивність-до 8100-10140 м куб./год
  • температура переміщуваних газів-від -20 до +100С
  • ефективність очищення засміченого повітря-близько 88-98%.

Особливості конструкції

Груповий циклон для зернового пилу складається з декількох частин. В єдину системи об'єднані конусоподібна частина, циліндр, вхідний патрубок, равлик, Вихлопна труба, гвинтова кришка і опорний фланець. Чим більше діаметр пристрою, тим нижче ступінь очищення повітря.

Конструкція одиночної установки може включати тільки равлика, і це буде агрегат з обертанням правого типу.

Циклон для зернового пилу виготовляється в правому і в лівому виконанні. У першому випадку потік повітря рухається проти годинникової стрілки, у другому - у напрямку її руху. У базовій комплектації пристрій, як правило, правосторонній. Але агрегат, виконаний на замовлення, може бути і лівостороннім.

Стандартний матеріал конструкції-звичайна вуглецева сталь (ст3), яка пристосована для використання при температурі до -20 градусів. Виробник надає можливість формування конструкції під індивідуальні потреби замовника. Також за бажанням клієнта пристрій може комплектуватися спеціальним постаментом і шлюзовими затворами.

Пристрій комплектується перехідниками різного розміру для з'єднання труб циклону з вентилятором. Перед доставкою покупцеві агрегат покривають фарбою, а потім обмотують захисною плівкою.

Принцип роботи

Потік забруднених повітряних мас потрапляє в установку через бічний отвір (патрубок). Повітря вступаючи в циклон. Особлива конструкція апарату за рахунок дії відцентрових сил змушує вхідний потік рухатися у напрямку до стінок циклону, закручуючись по спіралі. По ходу руху захоплюються знаходяться в повітрі тверді вкраплення.

Потік повітря, продовжуючи обертатися, поступово просувається вниз по спіралі. В результаті сторонні включення проходять через пиловідвідний отвір і осідають в спеціальному приймачі - пилозбірнику. Бункер агрегату має пірамідальну форму.

Очищені від пилу та інших твердих вкраплень повітряні маси піднімаються гвинтоподібно вгору і відводяться назовні через вихлопну трубу.

Пристрій цієї модифікації забезпечує безперервне вивантаження пилу. Це вимагає підвищеної уваги з боку обслуговуючого персоналу. Постійно потрібно відстежувати рівень пилу, що скупчився: він не повинен перевищувати позначку, нанесену на кришку бункера.

Кожен циклон для зерна серії 4БЦШ демонструє відмінні пиловловлюючі характеристики.

Останні відгуки в категорії "Циклон 4БЦШ"


  • У цій категорії немає відгуків