[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Циклон ЦОЛ

Цена
- грн

Циклон ЦОЛ використовується для сухого очищення повітряних мас. Ефективно вловлює частинки великого і середнього розміру. Використовується, як правило, на зернопереробних підприємствах, на елеваторах, в борошномельній і деревообробній промисловості. У тому числі на млинах, крупозаводах, на морських ЗЕРНОВИХ терміналах, насіннєвих і комбікормових заводах, на елеваторах та ін.

Циклони цієї лінійки пристосовані для очищення повітря від великих частинки пилу (більше 126 мкм), частинок бур'янів, тирси та інших домішок.

Найчастіше використовується як перший ступінь газоочисної аспіраційної установки (в залежності від дисперсного складу частинок). Також застосовується в якості розвантажувального пристрою пневмотранспорту циклони цього типу заборонено використовувати для видалення пилу волоконного і липкого типу.

Кожна модель циклонів серії ЦОЛ має сертифікат відповідності положенням ГОСТ. Всі характеристики агрегату, опис його роботи і спосіб настройки вказані в спеціальному паспорті пристрою. Цей документ і інструкція з експлуатації додаються до кожної моделі.

Характеристика:

  • продуктивність-до 18000 м куб./год
  • температура очищуваного газу- + 50С
  • швидкість входу потоку-15-18 м / с
  • коефіцієнт пиловиділення при μ1000 мкн — 100%
  • коефіцієнт пиловиділення при μ100 мкн-60-80%
  • ефективність очищення засміченого повітря-близько 70-80%.

Особливості конструкції

Циклон для зернового пилу виготовляється в правому і в лівому виконанні. У першому випадку потік повітря рухається проти годинникової стрілки, у другому — у напрямку її руху. У базовій комплектації пристрій, як правило, правосторонній. Але агрегат, виконаний на замовлення, може бути і лівостороннім.

Є два варіанти моделей-з равликом і з парасолькою. Стандартний варіант виконання циклону-без парасольки. Але як доповнення в комплектації може бути спеціальна захисна конструкція (парасолька). З її допомогою забезпечується захист системи від опадів, якщо циклон встановлений на нагнітання, або монтується з равликом розкрутки, забезпечуючи розрідження.

Матеріал конструкції-вуглецева сталь або нержавіюча сталь. Виробник надає можливість формування конструкції під індивідуальні запити замовника.

Пристрій комплектується перехідниками різного розміру для з'єднання труб циклону з вентилятором. Перед доставкою покупцеві агрегат покривають фарбою, а потім обмотують захисною плівкою.

Принцип роботи

Головна робоча частина агрегату ЦОЛ-циліндричне відділення. Сама операція по захопленню з повітря сторонніх твердих частинок здійснюється за рахунок впливу на них відцентрової сили, що виникає при обертанні повітряних мас.

Забруднений потік повітря входить в корпус установки через бічний отвір. За рахунок особливої конструкції апарату вхідний потік повітряних мас, закручуючись, рухається у напрямку до стінок циклону, одночасно захоплюючи більш дрібні частинки.

Поступово просуваючись по спіралі вниз, тверді вкраплення осідають в пилозбірнику. Очищений від пилу повітря відводиться через вихлопну трубу в атмосферу.

На лінії вивантаження з бункера вторинного продукту (твердих частинок) встановлюють шлюзовий клапан з мигалкою. Він потрібен для того, щоб запобігти появі підсосу повітря при роботі під розрідженням або захистити від витоку забрудненого газу під тиском, створюваним вентилятором.

Будь циклон для зерна серії ЦОЛ має високі пиловловлюючі характеристики. Пристрої демонструють відмінний сепараційний ефект більших вкраплень за рахунок зменшення ступеня винесення осіли в циклоні частинок.

Останні відгуки в категорії "Циклон ЦОЛ"


  • У цій категорії немає відгуків