[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВО 06-300

Моделі осьових вентиляторів ВО 06-300 забезпечує видалення або переміщення газоповітряних сумішей. У тому числі і містять великі і дрібні частинки. Ці пристрої представляє лінійку промислових вентиляторів витяжної типу. Вони використовуються для облаштування припливно-витяжної вентиляції (і канальної, і безканальної) при рівні опору мережі, що не перевищує 350Па.

За умови відповідності технічним вимогам вентиляторами вказаної серії може комплектуватися спеціальне технологічне обладнання. Наприклад, ними можуть доукомплектувати системи кондиціонування і опалення. Так, осьової вентилятор може використовуватися для оптимізації роботи опалювальних пристроїв серії АТ-2.

Встановлюються осьові вентилятори в стінних отворах круглої форми, монтуються в стаціонарних воздуховодах виробничих та інших приміщень. Наприклад, з їх допомогою вентилюють повітря на території фарбувальних і зварювальних цехів, сушильних камер, градирень, СТО. Забезпечують хороше провітрювання тунелів, підвалів, підземних парковок, гаражів та інших територій різного функціонального призначення.

Переваги осьових вентиляторів ВО 06-300:

 • проста надійна конструкція;
 • високий ККД;
 • економне електроспоживання.

Параметри робочого середовища для моделей серії ВО 06-300

Пристрої цього типу пристосовані для роботи:

 • при температурі в діапазоні -40 - +40 С;
 • при рівні вмісту пилу в повітрі, що не перевищує 10 мг / м3;
 • в умовах відсутності поблизу вибухо- або пожежонебезпечних компонентів;
 • за умови відсутності в робочому повітряному потоці волокнистих матеріалів і липких компонентів;
 • за умови, що агресивність до звичайної вуглецевої сталі не вище агресивності повітря.

Конструктивні особливості

Конструкція складається з корпусу, лопатевого колеса (крильчатки) і електродвигуна. У загальнопромисловому виконанні корпус виготовляється з вуглецевої сталі (використовується для неагресивної робочого середовища).

Корпус має форму свальцованной обичайки циліндричних типу. По краях розміщені монтажні фланці, за допомогою яких агрегат під'єднується до воздуховоду вентиляційної магістралі.

Ось електричного двигуна асинхронного типу знаходиться на одній лінії осі робочого колеса (його маточина напресована на ротор приводу). З торця вентилятор закривається гратами, яка захищає механізм від випадкового попадання сторонніх предметів.

Принцип роботи

На відміну від радіальних вентиляторів, в осьових моделях потік обробленого повітря не змінює напрямки: він входить і виходить по осі обертання. Характерна особливість осьових вентиляторів (їх ще називають аксіальним) в тому, що вони переміщують повітря паралельно осі робочого колеса. Тобто всмоктування потоку повітря відбувається у напрямку від двигуна до крильчатці.

Модельний ряд

Осьові вентилятори серії ВО 06-300 виробляються в семи стандартних типорозмірах. Моделі відрізняються габаритами, у кожної - свої монтажні особливості, різна потужність і продуктивність. Великий асортимент варіантів виконання пристроїв надає покупцям можливість вибрати модель, яка оптимально підходить для конкретних умов експлуатації.

Залежно від типорозміру вентилятор може мати один з двох видів робочого колеса. Є два варіанти виконання крильчатки (зазвичай, правого спрямування):

 • з 3 лопатями;
 • з 5 лопатями.

Крильчатка вентилятора (клепана конструкція) збалансована і насаджена на вал трифазного асинхронного мотора загальнопромисловий серії АІР. Діаметр крильчатки завжди вказується в позначенні моделі осьового вентилятора.

Можливо виготовлення корпусу з нержавіючої сталі. Такий прилад можна використовувати в агресивному середовищі, оскільки він захищений від корозії. Також для виготовлення корпусу може використовуватися сплав з різнорідних металів. Це забезпечує захист від виникнення іскор, підвищує вибухобезпечність.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити осьової вентилятор ВО 06-300 за найдоступнішою ціною.

Останні відгуки в категорії "ВО 06-300"


 • У цій категорії немає відгуків