[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВРП №8

Цена
- грн

Пиловий вентилятор ВРП №8 (ВЦП 5-45 №8) - пристрій, який завдяки своїй конструкції впорається з переміщенням газо-повітряних сумішей з великою кількістю пилу і механічних частинок. Пристрій виконаний у відповідності зі стандартами ГОСТ. Замовити пиловий вентилятор моделі ви можете на сайті нашої компанії з доставкою у ваше місто.

Сфера застосування і вимоги до умов роботи

Вентилятори ВРП №8 випускаються в двох конструктивних схемах. У першій робоче колесо насаджено безпосередньо на вал двигуна, а в другій - крутний момент передається за допомогою клино-пасової передачі.

Сфера застосування пилового вентилятора ВЦП 5-45 №8:

 • Деревообробка-видалення стружки і пилу.
 • Обробка металу - для видалення металевої стружки і пилу.
 • Пилоочисного установки - для очищення повітря, що подається на фільтри.
 • Для переміщення газо-повітряної суміші по трубопроводах.

Є вимоги і до умов роботи, в яких повинен знаходитися вентилятор. Так, середовище має характеризуватися відсутністю вибухонебезпечних частинок, абразивних частинок. Температура переміщуваного суміші не повинна перевищувати показник в 80 градусів. Агресивність до звичайної вуглецевої сталі не повинна перевищувати агресивність повітря. У повітрі не повинно бути липких, волокнистих домішок. А вміст механічних не повинно бути більше 1 кг \ м3.

Особливості конструкції

ВРП №2,5 може бути виготовлений за схемою № 1 або №5. У першому випадку колесо насаджено безпосередньо на вал двигуна, у другому - використовується клино-ремінна передача. Більш безпечним для роботи двигуна вважається виконання під номером 5. Воно також дозволить збільшити обороти робочого колеса за допомогою шківів різного діаметру.

Найбільш поширений варіант виконання - з корпусом, виконаним з вуглецевої сталі. Для підвищення стійкості до агресивних середовищ і високих температур, використовуються інші, більш стійкі матеріали:

 • Вуглецева сталь.
 • Нержавіюча сталь.
 • Алюміній.
 • Різнорідні метали.

Вентилятори призначені для переміщення газо-повітряних сумішей з великим вмістом дрібної і великої пилу. Продуктивність варіюється від 5 500 до 12 300 м3 \ год. Вентилятор має прямі радіальні лопатки. Діаметр робочого колеса становить 800 мм. Обертання вентилятора може бути лівим або правим.

Основні конструктивні елементи моделі:

 1. Спіральний корпус. Він виконаний з листового металу з підвищеною товщиною, що підвищує стійкість до зношування. Корпус має зварену конструкцію, що виключає протікання повітря. Передбачена можливість повороту корпуса в діапазоні від 45 до 360 градусів. На передній частині знаходиться вхідний патрубок.
 2. Станина. Вона має зварену конструкцію, на якій знаходиться равлик вентилятора і двигун.
 3. Робоче колесо. Воно має зварену конструкцію, виконано з потовщеного металу. Колесо має прямі лопатки - 8 штук. Динамічне балансування знижує рівень шуму і підвищує показники.
 4. Електродвигун трифазного асинхронного типу АИР. Можлива комплектація двигуном різної потужності.

Замовити пиловий вентилятор ВРП №8 (ВЦП 5-45 №8) можна на сайті нашої компанії. Ви отримаєте пристрій, готове до установки і експлуатації, яке прослужить тривалий термін. Ми пропонуємо оригінальне обладнання від виробника за доступною ціною.

Останні відгуки в категорії "ВРП №8"


 • У цій категорії немає відгуків