[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Apator INVONIC

Цена
- грн

Теплолічильники Apator INVONIC-висококласні ультразвукові пристрої для обліку витрати тепла/холоду в системах опалення/охолодження, де носієм тепла / холоду є вода.

Максимально точні показники вдається отримати завдяки ефективній роботі ультразвукового перетворювача витрати. Він забезпечує максимально точні вимірювання протягом усього періоду експлуатації пристрою. Положення, в якому встановлений перетворювач потоку(вертикально або горизонтально), на точність показників не впливає.

У приладу-модульна конструкція. Це означає, що є можливість при бажанні розширити його функціональні можливості:

 • можна встановити модулі зв'язку;
 • змінити вид подачі електроживлення;
 • використовувати інший вид температурних датчиків.

Корпус приладу зроблений з латуні, він добротний і надійний. Прилад може використовуватися при тиску PN16 або PN25. Прилад комплектується приєднувальними елементами двох видів - з різьбленням і з фланцевими кріпленнями. Важливо відзначити, що на показання, які видає Теплолічильник Apator INVONIC, не впливає зовнішнє магнітне поле.

Яке завдання виконує теплолічильник

Теплолічильники Apator INVONIC можна підключити до системи опалення (або охолодження, опційно), якою обладнаний житловий будинок, виробниче або комерційне будівля. Пристрій виконує вимірювання параметрів споживання енергії в зазначеній системі.

Використання лічильника, розташованого в міцному корпусі з латуні, забезпечує можливість стабільно отримувати точні дані і наочно демонструвати динаміку вимірювань. Причому безвідносно від положення, в якому прилад буде встановлений (в горизонтальному або вертикальному).

Завдяки наявності модулів зв'язку забезпечується зчитування даних у віддаленому режимі. Це може здійснюватися завдяки підключенню до дротової мережі (Modbus RTU, M-Bus, BACnet MS/TP, імпульсні виходи) або бездротової (Wireless M-Bus 868 МГц T1 OMS). Ця технологічна особливість забезпечує можливість роботи ультразвукових лічильників з різними системами автоматизації.

Рідкокристалічний екран

Пристрій обладнаний 8-бітним РК-дисплеєм (РК), на який за допомогою спеціальних символів виводиться інформація про параметри, одиниці виміру і режими роботи.

На дисплеї можна ознайомитися:

 • з загальними і миттєвими значеннями вимірюваних параметрів;
 • з архівними даними і даними по конкретному дню;
 • з даними про конфігурацію приладу.

Що забезпечує точні вимірювання

Можливість стабільно вимірювати необхідні метрологічні параметри забезпечується за рахунок компенсації сили сигналу. Також прилад пристосований для виконання широкого діапазону вимірювання в кожному з доступних робочих положень (H, V, H/V). До того ж виробник подбав про низькі перепади тиску для потоку qp (від 1 до 20 мбар). Розмір перепадів визначається показниками значень номінального потоку, а також довжиною установки.

Додаткові переваги теплолічильників Apator INVONIC

 • У вбудованій пам'яті приладу в автономному режимі дані, отримані за останні 3 роки, зберігаються протягом 15 років.
 • У внутрішній пам'яті зберігаються годинні / добові / місячні значення всіх виміряних параметрів.
 • Передбачено віддалений доступ до архівних даних.
 • Модулі зв'язку можна підключати, не порушуючи перевірочне клеймо.
 • Обчислювач може повертатися на 180, є можливість віддаленого монтажу за допомогою з'єднувального кабелю довжиною 1,2 м.

Останні відгуки в категорії "Apator INVONIC"


 • У цій категорії немає відгуків