vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Apator INVONIC

Цена
- грн

Теплолічильники Apator INVONIC-висококласні ультразвукові пристрої для обліку витрати тепла/холоду в системах опалення/охолодження, де носієм тепла / холоду є вода.

Максимально точні показники вдається отримати завдяки ефективній роботі ультразвукового перетворювача витрати. Він забезпечує максимально точні вимірювання протягом усього періоду експлуатації пристрою. Положення, в якому встановлений перетворювач потоку(вертикально або горизонтально), на точність показників не впливає.

У приладу-модульна конструкція. Це означає, що є можливість при бажанні розширити його функціональні можливості:

 • можна встановити модулі зв'язку;
 • змінити вид подачі електроживлення;
 • використовувати інший вид температурних датчиків.

Корпус приладу зроблений з латуні, він добротний і надійний. Прилад може використовуватися при тиску PN16 або PN25. Прилад комплектується приєднувальними елементами двох видів - з різьбленням і з фланцевими кріпленнями. Важливо відзначити, що на показання, які видає Теплолічильник Apator INVONIC, не впливає зовнішнє магнітне поле.

🌀 Яке завдання виконує теплолічильник

Теплолічильники Apator INVONIC можна підключити до системи опалення (або охолодження, опційно), якою обладнаний житловий будинок, виробниче або комерційне будівля. Пристрій виконує вимірювання параметрів споживання енергії в зазначеній системі.

Використання лічильника, розташованого в міцному корпусі з латуні, забезпечує можливість стабільно отримувати точні дані і наочно демонструвати динаміку вимірювань. Причому безвідносно від положення, в якому прилад буде встановлений (в горизонтальному або вертикальному).

Завдяки наявності модулів зв'язку забезпечується зчитування даних у віддаленому режимі. Це може здійснюватися завдяки підключенню до дротової мережі (Modbus RTU, M-Bus, BACnet MS/TP, імпульсні виходи) або бездротової (Wireless M-Bus 868 МГц T1 OMS). Ця технологічна особливість забезпечує можливість роботи ультразвукових лічильників з різними системами автоматизації.

🌀 Рідкокристалічний екран

Пристрій обладнаний 8-бітним РК-дисплеєм (РК), на який за допомогою спеціальних символів виводиться інформація про параметри, одиниці виміру і режими роботи.

На дисплеї можна ознайомитися:

 • з загальними і миттєвими значеннями вимірюваних параметрів;
 • з архівними даними і даними по конкретному дню;
 • з даними про конфігурацію приладу.

🌀 Що забезпечує точні вимірювання

Можливість стабільно вимірювати необхідні метрологічні параметри забезпечується за рахунок компенсації сили сигналу. Також прилад пристосований для виконання широкого діапазону вимірювання в кожному з доступних робочих положень (H, V, H/V). До того ж виробник подбав про низькі перепади тиску для потоку qp (від 1 до 20 мбар). Розмір перепадів визначається показниками значень номінального потоку, а також довжиною установки.

🌀 Додаткові переваги теплолічильників Apator INVONIC

 • У вбудованій пам'яті приладу в автономному режимі дані, отримані за останні 3 роки, зберігаються протягом 15 років.
 • У внутрішній пам'яті зберігаються годинні / добові / місячні значення всіх виміряних параметрів.
 • Передбачено віддалений доступ до архівних даних.
 • Модулі зв'язку можна підключати, не порушуючи перевірочне клеймо.
 • Обчислювач може повертатися на 180, є можливість віддаленого монтажу за допомогою з'єднувального кабелю довжиною 1,2 м.

Останні відгуки в категорії "Apator INVONIC"


 • У цій категорії немає відгуків