[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Циклон ЦН-24

Циклони ЦН-24 - обладнання, призначене для очищення повітря від абразивного пилу в умовах виробництва, сільського господарства. Крім абразивного пилу, дане обладнання прекрасно впорається і з звичайними дрібними пиловими частинками. Використання таких циклонів допускається в тому випадку, якщо високий ступінь очищення повітря не потрібно. Вони відмінно справляються з попереднім очищенням, а для більш ретельного видалення знадобиться комбінація з пилоочисного обладнанням.

Циклони ЦН-24: особливості та переваги

Циклони серії ЦН-24 відрізняються між собою за рівнем продуктивності і габаритним розмірам. Це надійне обладнання, яке широко застосовується в різних галузях. Покупці цінують циклони ЦН-24 за такі переваги:

 • Універсальність - немає прив'язки до певної галузі виробництва чи сільського господарства.
 • Економічність - циклони не споживають велику кількість енергії.
 • Надійність і довговічність роботи.

У галузі сільського господарства і промисловості циклони можуть встановлюватися разом з обладнанням для помолки матеріалу, дробильним або системами транспортування сипучих матеріалів.

Циклони ЦН-24 використовуються і в галузі харчової промисловості, металообробки, металургії, деревообробки. Також незамінні вони в системі аспірації, в хімічному та будівельному виробництві. Однак, така універсальність передбачає і деякі обмеження для видаляється пилу:

 • З волокнами;
 • Вологою пилу або роботи в приміщенні з підвищеною вологістю і ризиком утворення конденсату.
 • Тієї, яка злипається або утворює грудки.
 • Мінімальний розмір пилових частинок повинен становити 20 мкм - це дозволить циклону працювати з максимальною ефективністю.

Максимальна температура переміщуваного суміші не повинна перевищувати 400 градусів. Максимальний робочий тиск - 700 Па.

Випускаються циклони ЦН-24 в двох модифікаціях. Корпус може бути виконаний з вуглецевої і низьколегованої сталі. Останній варіант призначений для умов роботи при температурі нижче мінус 40 градусів.

Конструктивні особливості і комплектація

Конструктивно циклони даної серії можуть бути представлені у вигляді одиночних пристроїв або груп. Групу осіб може становити парного кількості циклонів - від 2 до 14. Групова конструкція затребувана, якщо потрібно підвищити ступінь очищення повітря.

Циклони ЦН-24 можуть бути ліво- або правостороннім. При виборі моделі варто пам'ятати, що чим більше діаметр циклону, тим менше ступінь очищення. Базова комплектація обладнання передбачає наявність:

 • Вхідний патрубок з фланцем.
 • Корпус, що має циліндричну форму з конусної частиною.
 • Вихідний патрубок з фланцем.

Повна комплектація передбачає наявність циліндричного або пірамідального бункера, равлики або камери збору очищеної суміші, постамент для установки. У груповій конструкції використовується збірник очищеної суміші. Парасолька необхідний в разі, якщо циклон встановлений перед вентилятором.

Принцип роботи циклону ЦН-24

Суміш з пилом подається всередину циклону через вхідний патрубок під кутом. Далі вона рухається по спіралі на високій швидкості. Виникаюча відцентрова сила рухає суміш вниз. В процесі частинки пилу і абразиви осідають на стінках обладнання. Після цього вона переміщається в конус через кільцевої зазор, потрапляючи в бункер або мішок. Залежно від обсягу, періодично бункер потрібно очищати від пилу. Чисте повітря з циклона видаляється за допомогою вихідного патрубка.

Циклони ЦН-24 - це потужне обладнання, яке ефективно очистить повітря від великої кількості частинок пилу, у тому числі і дрібних фракцій. Циклони відмінно зарекомендували себе в різних сферах промисловості і сільського господарства. У нас ви можете замовити обладнання з доставкою до вашого міста.

Чому варто замовити циклон ЦН-24 у нас на сайті?

Наша компанія пропонує циклони ЦН-24 за вигідною ціною з доставкою до вашого міста. У нас - тільки оригінальне, якісне та надійне обладнання, яке повністю відповідає опису, заявленому на сайті. Ви можете бути впевнені, що купуєте якісну техніку, яка прослужить тривалий термін без необхідності капітального ремонту або заміни. Ви отримаєте обладнання з усіма необхідними документами та сертифікатами якості.

Щоб зробити замовлення через сайт, виберіть відповідну модель з каталогу, додайте її в онлайн-кошик, вказавши дані для доставки і спосіб оплати. Найближчим робочий час наші співробітники з вами зв'яжуться, щоб уточнити всі дані. Більш детальну інформацію про доставку та оплату можна знайти на сайті.

З усіх питань звертайтеся до нас по телефону або в чаті сайту. Наші співробітники завжди готові допомогти вам з вибором або відповісти на додаткові питання.

Останні відгуки в категорії "Циклон ЦН-24"


 • У цій категорії немає відгуків