[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Циклон ЦН-15У

Цена
- грн

Циклони ЦН-15У - обладнання, призначене для сухого очищення газів, які виділяються в процесі випалу, сушки, спалювання палива, агломерації і т.п. Крім цього, циклони даної модифікації підійдуть для аспіраційного повітря в різних галузях промисловості - хімічної, нафтової, металургійної і т.п. Це більш укорочена модель циклону, якщо порівнювати з модифікацією ЦН-15. Вони необхідні в разі, якщо є обмеження по габаритам обладнання, але потрібно уникнути втрати якості очищення.

Сфера застосування і особливості циклонів ЦН 15У

Циклони відрізняються універсальністю, але є і деякі обмеження в їх застосуванні. Так, вони не підходять для роботи в умовах вибухонебезпечних і токсичних середовищ. Також вони не підійдуть для уловлювання пилу з липкими частинками. Можливо виготовлення циклонів у вибухонебезпечному виконанні. Така техніка має вибухові клапана і бункер меншого розміру - останній не дає накопичуватися великій кількості вибухонебезпечного пилу.

Щоб продовжити термін служби циклонів укорочені рекомендується в місцях найбільшого зносу - це нижня частина конуса, вхідна частина равлики - приварити листи із зовнішнього боку. Зверніть увагу, що циклони з діаметром менше 800 мм не підійдуть для очищення від абразивного пилу.

Особливості та переваги циклонів ЦН 15 У:

 • Висока продуктивність - до 40 000 м3 \ год.
 • Компактні розміри корпусу.
 • Універсальність.
 • Ефективна попереднє очищення повітря від великого пилу і сміття.
 • Вимагає установки пилового вентилятора перед або за циклоном.

Через більш компактних розмірів обладнання, циклони ЦН 15У матимуть меншу ефективність очищення, ніж модифікація ЦН-15. Для більш ретельного видалення дрібних частинок пилу рекомендується додаткова установка фільтраційного обладнання.

До видаляється пилу ставляться такі вимоги - вона не повинна мати наступного:

 • Волокон.
 • Комков або частинок, які можуть між собою злипатися.
 • Вологості і конденсату.
 • Вибухонебезпечних або токсичних домішок.

Також суміш повинна відповідати температурним режимом - не більш 400 градусів.

Корпус циклону ЦН-15У може бути виготовлений з вуглецевої, нержавіючої і низьколегованої сталі. Вибір матеріалу залежить від особливостей умов роботи. Циклон з вуглецевої сталі підійде для очищення пилу при температурі повітря від мінус до плюс 40 градусів - без агресивних домішок. Циклони з низьколегованої сталі підійдуть для роботи при температурі мінус 40 градусів. Нержавіюча сталь необхідна для очищення повітря з агресивними домішками.

Циклони можуть бути встановлені по одному, а також групами, що складаються з парного кількості обладнання - від 2 до 8. Групова конструкція необхідна, якщо повітря потрібно очистити з максимальною ефективністю.

Основна конструкція - це корпус з вхідним і вихідним патрубками. Останні мають фланці для підключення до воздуховодам. Всередину корпусу повітря надходить через вхідний патрубок. Там під дією відцентрової сили пилові частинки осідають на стінках корпусу, звідки потрапляють в бункер. Після цього чисте повітря відводиться назовні.

Повна конструкція циклону передбачає додаткові елементи. Знадобиться рама для монтажу, а також бункер, де буде збиратися пил. Для одиночній і груповій установки знадобиться камера або збірник чистого повітря. Вибухові клапани знадобляться для вибухобезпечної модифікації, для цього ж стінки корпусу роблять потовщеними.

Чому варто замовити циклон ЦН-15У на сайті нашої компанії

Наша компанія пропонує циклони за вигідною ціною з доставкою до вашого міста. У нас - тільки оригінальне, якісне та надійне обладнання, яке повністю відповідає опису, заявленому на сайті. Ви можете бути впевнені, що купуєте якісну техніку, яка прослужить тривалий термін без необхідності капітального ремонту або заміни. Ви отримаєте обладнання з усіма необхідними документами та сертифікатами якості.

Нашим покупцям ми пропонуємо такі переваги:

 • Швидке оформлення замовлень.
 • Кілька варіантів оплати.
 • Швидка і надійна доставка вашого замовлення.
 • Вигідні ціни.

Щоб зробити замовлення через сайт, виберіть відповідну модель з каталогу, додайте її в онлайн-кошик, вказавши дані для доставки і спосіб оплати. Найближчим робочий час наші співробітники з вами зв'яжуться, щоб уточнити всі дані. Більш детальну інформацію про доставку та оплату можна знайти на сайті.

З усіх питань звертайтеся до нас по телефону або в чаті сайту. Наші співробітники завжди готові допомогти вам з вибором або відповісти на додаткові питання. Зробити замовлення на сайті можна в будь-який зручний для вас час, а ми передзвонимо для уточнення даних в найближчі робочі години.

Останні відгуки в категорії "Циклон ЦН-15У"


 • У цій категорії немає відгуків