[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Циклон ЦН-15

Циклони ЦН-15 - обладнання промислового типу, призначене для використання в умовах виробництва. За допомогою циклонів ЦН-15 можна видалити пил, стружку металу або деревини, пісок, пил від будівельних матеріалів з повітря. Циклони відрізняються надійністю і стабільністю роботи, ефективністю у видаленні частинок пилу.

Технічні характеристики ЦН-15

Циклони серії ЦН-15 призначені для видалення сухого пилу та уловлювання золи. Це універсальне очисне обладнання, яке впорається з очищенням повітря під час самих різних промислових процесів. Крім цього, циклони використовуються в якості аспіраційних агрегатів. Ступінь очищення повітря варіюється від 85 до 95 відсотків.

Циклони ЦН-15 відрізняються універсальністю. Однак, вони не призначені для роботи в потенційно небезпечних умовах: у вибухонебезпечному середовищі або для уловлювання липких частинок. Якщо необхідна робота пристрою у вибухонебезпечному середовищі, необхідно виготовлення моделі у вибухозахищеному виконанні.

Принцип дії пристрою досить простий. В процесі роботи повітря засмоктується всередину корпусу, де рухається по спіралі вниз. Під час цього за рахунок впливу відцентрової сили частки пилу зміщуються до стінок корпусу, де й осідають на дно бункера. Далі чисте повітря надходить назад в приміщення.

Циклони можуть випускатися як в одиночному, так і в груповому виконанні. Кількість установок визначається умовами роботи і завданнями, які ставляться перед таким обладнанням. В одну групу можна об'єднати до 8 циклонів. Поодинокі циклони випускаються тільки з равликом, групові можуть бути оснащені як равликом, так і збіркою.

Конструктивні особливості циклонів ЦН-15 позначаються за допомогою спеціальної абревіатури. Так, букової П позначається пірамідальна форма бункера, буквою У - наявність равлики, С - збірки.

Циклони серії ЦН-15 виконані зі спеціальної вуглецевої сталі. Вона стійка до негативних зовнішніх чинників, в тому числі - до температури до мінус 40 градусів. Якщо робочі умови припускають температури нижче, використовується низьколегована сталь. Залежно від моделі циклони ЦН-15 можуть працювати в діапазоні від 1 до 60 тис м3.

Особливості монтажу

Циклон ЦН-15 вимагає професійної установки і дотримання всіх рекомендацій виробника. Необхідно дотримуватися їх для того, щоб обладнання працювало стабільно, безпечно і без збоїв.

Циклони може поставлятися відразу в комплекті з бункером. Обсяг бункера необхідно підбирати в залежності від інтервалів очищення зібраного пилу.

Отримати консультацію або замовити циклони ЦН-15 можна на сайті нашої компанії. Наші співробітники допоможуть вам з вибором відповідної модифікації, дадуть всю додаткову інформацію. Ми гарантуємо повний комплект поставки, наявність всіх необхідних документів, а також оперативну доставку у ваше місто.

Останні відгуки в категорії "Циклон ЦН-15"


  • У цій категорії немає відгуків