[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС ВВГ (прямокутний)

Гнучкі вставки серії ВЕНТС ВВГ (прямокутні) являє собою комплектує елемент для системи вентиляції. Вони необхідні для того, щоб погасити вібрацію від вентилятора, не допустити передачі вібраційних хвиль по воздуховоду. Таке обладнання - незамінний елемент вентиляційної системи, необхідний для її коректної роботи і комфорту оточуючих. У каталозі нашого інтернет-магазину представлений великий вибір гнучких вставок різних розмірів. Ми пропонуємо тільки оригінальний товар, який повністю відповідає опису.

Характеристики гнучких вставок серії ВЕНТС ВВГ (прямокутних)

Гнучкі вставки створені таким чином, щоб гасити вібрації від працюючих вентиляторів або вентиляційних установок. Також вони частково компенсують температурну деформацію. Комплектуючі створені для роботи при температурі від мінус 40 до плюс 80.

Візуально гнучкі вставки являють собою два з'єднаних між собою фланця. Як з'єднання використаний віброізолюючий матеріал. Фланці виконані з оцинкованого листа в поєднанні з поліетиленовою стрічкою. Укріплені вони текстильної тканиною. При цьому, гнучкі вставки не створені для механічного навантаження - несучими конструкціями вони не є. Така конструкція просто і одночасно ефективно гасить вібрацію, передаючи її в повітря.

Встановлюють гнучкі вставки, закріплюючи торцеві фланці до вентиляційної системи. Закріплюють конструкцію за допомогою оцинкованих скоб і болтів. Спочатку одну сторону гнучкою вставки закріплюють до патрубку, а потім - іншу. Щоб перевірити правильність приєднання, виміряйте рівень шуму при роботі системи вентиляції.

Щоб правильно вибрати гнучку вставку, потрібно враховувати тип патрубків, а також номер вентилятора. Вставки підходять для установки на вихідних і вхідних патрубках. Враховуйте діаметр, підбираючи гнучку вставку. Також гнучкі вставки можна монтувати між окремими ділянками повітропроводів. Вони допоможуть згладити вібрацію під час руху великих потоків повітря.

Переваги гнучких вставок

Дані комплектуючі широко застосовуються для обладнання систем вентиляції різної конструкції і призначення. Така популярність пояснюється наступними перевагами гнучких вставок:

  • Легка і швидка установка за рахунок використання хомутів.
  • Ефективне зниження вібрації за рахунок використання віброгасильних матеріалів і продуманій конструкції. Багатошарова установка дозволить на порядок знизити рівень вібрації.
  • Низький рівень шуму при роботі вентиляції - це особливо важливо, якщо вентиляція працює в побутових приміщеннях.
  • Легкість конструкції - не підвищується тиск на підвісну стелю, не потрібно кілька людей, щоб встановити гнучкі вставки.
  • Тривалий термін служби - такі повітроводи не вимагають заміни або ремонту.

Все це доповнюється простотою транспортування, а також зручністю самої конструкції. У нашому магазині покупців чекає додаткова перевага - прийнятна вартість такого товару!

Як замовити гнучку вставку?

Щоб замовити гнучкі вставки серії ВЕНТС прямокутні, виберіть відповідний варіант з нашого каталогу. Зробити це можна за допомогою фільтра сайту, що допоможе підібрати виріб за кілька хвилин. До кожного товару є докладний опис і технічні характеристики. Якщо є питання, задавайте їх нашим консультантам по телефону або на чаті сайту. Всю інформацію для зв'язку можна знайти в розділі «Контакти».

Замовляючи комплектуючі для систем вентиляції у нас на сайті, ви можете бути впевнені в оригінальності представленої продукції. Кожен товар має гарантію якості від виробника, а також всі супровідні документи. Таким чином, ви будете впевнені, що отримуєте якісне обладнання, яке прослужить вам не один рік, стабільно виконуючи свою функцію.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС ВВГ (прямокутний)"


  • У цій категорії немає відгуків