[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Світлодіодні панелі

Цена
- грн

Світлодіодним панелям не довелося довго чекати свого моменту слави: вони завоювали популярність практично відразу. І зрозуміло чому: ці інноваційні світильники-справжній прорив у сфері електроніки. Вони забезпечують економічне якісне освітлення для великих промислових і комерційних площ: магазинів, офісів, адміністративних будівель і т. д.

Світлодіодні панелі: особливості

Є круглі панелі, квадратні і прямокутні. Товщина виробів-близько 15 мм.Корпус виготовляється, як правило, зі сплаву алюмінію-легкого, але при цьому досить міцного металу з високими показниками теплопровідності.

Для виготовлення оптичного блоку використовують акрилові листи. На одній стороні такого блоку встановлюється певна кількість світлодіодів. Число светоисточников визначається потужністю приладу: це може бути кілька десятків або навіть сотень світлодіодних лампочок.

Світлодіодні панелі забезпечують м'яке світло, яке візуально розширює простір. Домагаються такої якості світла завдяки особливій оптичній системі. Ефект забезпечується за рахунок лазерної обробки однієї внутрішньої сторони акрилового листа. На його поверхні утворюється безліч дрібних різноспрямованих насічок. Свою роль виконує і світловідбиваюча плівка і спеціальний розсіювач: потік світла розподіляється по поверхні світлодіодної панелі, формуючи яскраве розсіяне світло.

Сфера застосування світлодіодних панелей

Світлодіодні панелі використовуються, як правило, для освітлення приміщень комерційного та виробничого призначення. Освітлювальні прилади нового типу встановлюють:

 • у магазинах і торгових центрах;
 • в офісних будівлях і навчальних закладах;
 • у виробничих приміщеннях;
 • у готелях,
 • у розважальних комплексах;
 • у будівлях вокзалів та ін.

Оскільки світлодіодні панелі-екологічно безпечні вироби, їх встановлюють в школах, в дитячих садках і медустановах.

Світлодіодне освітлення-фаворит інтер'єрних дизайнерів. Завдяки використанню панелей фахівці створюють оригінальні проекти. Такий вид освітлювальних приладів відмінно вбудовується в підвісні стелі, в натяжні, а також в ніші і отвори. За допомогою спеціальних підвісів панелі можуть кріпитися безпосередньо до бетонної поверхні. Так як плоский корпус дуже тонкий, а сам освітлювальний прилад забезпечує м'яке приємне світіння, дизайнерам вдається реалізовувати найрізноманітніші інтер'єрні ідеї.

Ці світильники-ідеальне рішення облаштування освітлення в приміщеннях з низькими стелями. Корпус практично не нагрівається, тому вироби повністю відповідають вимогам безпечного монтажу. Іншими словами, висоту стелі вдається зберегти по максимуму.

Види монтажу

Є два варіанти монтажу світлодіодних панелей:

 • Вони можуть кріпитися до стелі за допомогою підвісів. Цей спосіб підходить для монтажу на бетонній поверхні (без необхідності спорудження додаткових конструкцій). Завдяки кріпленням можна регулювати рівень висоти установки панелей.
 • У другому випадку світлодіодне освітлення монтується безпосередньо в отвір підвісної стелі, гіпсокартонної або іншої конструкції. Світлодіодні панелі укладаються на спеціальний профіль. Використання додаткових кріплень не потрібно. Це більш простий і зручний спосіб установки.

Переваги світлодіодних панелей

У світлодіодних панелей багато переваг, тому при виборі типу освітлення найчастіше віддають перевагу саме їм. Використання таких освітлювальних приладів-це:

 • Висока потужність (одна велика панель освітлює до 50 кв. м);
 • гарантія економії витрат на оплату електроенергії за рахунок істотного зниження енергоспоживання;
 • відсутність негативного впливу на зір і нервову систему;
 • простий монтаж, що дозволяє легко міняти стельові світильники;
 • тривалий термін служби (близько 50 тисяч годин);
 • проста утилізація: в конструкції LED-світильників відсутні шкідливі компоненти;
 • можливість створювати оригінальне освітлення, зонувати простір, підсвічуючи окремі певні елементи інтер'єру;
 • спосіб вигідно підкреслити стилістику внутрішнього декору приміщення;
 • можливість візуально розширити простір завдяки ефекту віддалення поверхні стелі за рахунок розсіяного світла.

Різноманітність асортименту світлодіодних панелей забезпечує широкий діапазон їх використання. Виробники пропонують великий вибір відтінків світіння і рівня потужності. Вони надійні і дуже довговічні. Більш висока вартість, ніж у освітлювальних приладів минулого покоління цілком виправдана максимально тривалою роботою. Важлива перевага таких освітлювальних приладів ще й в тому, що вони працюють в штатному режимі навіть при нестабільному рівні напруги в мережі.

На сайті нашого інтернет-магазину можете замовити світлодіодні панелі від провідних виробників за оптимально доступною ціною.

Останні відгуки в категорії "Світлодіодні панелі"


 • У цій категорії немає відгуків