[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Atlantic O`Pro

Atlantic O'pro-інноваційні бойлери, які розробляє і виробляє французька компанія Atlantic Groupe. На ринку кліматичного обладнання ця лінійка пристроїв представлена без малого 10 років. Завдяки відмінним функціональним характеристикам і надійній роботі всі моделі серії затребувані і популярні.

Переваги технології Ohmic Protection (O'pro)

Між нагрівальним елементом (мідним ТЕНом) і анодом встановлюється магнієвий анод. Його вплив дозволяє знизити рівень гальванічного струму між внутрішніми елементами конструкції бойлера за рахунок балансу електричних потенціалів. За рахунок цього істотно підвищується продуктивність роботи захисного магнієвого анода (майже на 50% саме за рахунок уповільнення його руйнування).

Застосування омічного опору мінімізує утворення нальоту на поверхні бака, нагрівального елементу та інших деталей. Впровадження O'pro дозволило виробнику підвищити надійність бойлерів: Планове техобслуговування можна проводити раз на два роки.

Надійний антикорозійний захист

Важлива перевага водонагрівачів Atlantic O Pro-поліпшена антикорозійний захист сталевого бака. Її забезпечує наявність високоякісного склокерамічного покриття (наноситься електростатичним способом), а також використання анода з магнію, встановленого у внутрішньому баку. Завдяки зниженню інтенсивності його витрати, як уже було сказано вище, вдається продовжити термін служби пристрою.

Стильний дизайн

Зовнішній вигляд водонагрівачів - не менш важливий фактор на користь вибору тієї чи іншої моделі, ніж продуктивність роботи. Французький виробник приділяє особливу увагу розробці дизайну, тому у всіх пристроїв серії Atlantic O'pro він досить ефектний. Але найголовніше-практичний: зручне розташування терморегулятора на зовнішній панелі, плавні лінії корпусу забезпечують комфортні експлуатаційні характеристики бойлера.

Додаткові переваги моделей:

  • удосконалена конструкція патрубків з нержавійки, через які здійснюється подача холодної і відбір гарячої води;
  • надійна робота запобіжного клапана, завдяки якому нормалізується рівень тиску води всередині бака;
  • термостат обладнаний захистом від перегріву і механічним регулятором;
  • теплоізоляція виконана з екологічно безпечного матеріалу-поліуретану посиленої щільності;
  • зручний зовнішній регулятор температури з індикатором нагріву.

Особливості модельного ряду бойлерів Atlantic O'pro

Turbo VM
Накопичувальні бойлери з серії Turbo VM дуже швидко нагрівають воду за рахунок роботи потужного (2,5 кВт!) нагрівача трубчастої форми.

Profi VM

Модельний ряд Profi обладнаний щільною пінополіуретановою ізоляцією, що дає можливість зменшити рівень тепловтрат всього до 5°C на добу. Це означає, що після нагрівання до максимально можливої температури (65 ± 5°С) гаряча вода в накопичувальному Баку бойлера не остигає протягом тривалого часу.

Horizontal HM

Пристрої Horizontal HM, як випливає з назви, встановлюються в горизонтальному положенні. Ця особливість дозволяє істотно оптимізувати використання вільного простору.

Slim PC

Суперкомпактні водонагрівачі: діаметр зовнішнього бака-менше 34 см. це ідеальний вибір для монтажу бойлера в обмеженому просторі. Ще одна важлива перевага приладів серії Slim PC-мінімізація дзеркала змішування, що дозволяє нагрівати на 30% більше води.

Vertigo Basic

Це новітня розробка бренду. Головна зовнішня відмінність пристроїв Vertigo Basic-ергономічна плоска форма. Для підвищення ефективності нагріву і підтримки температури води реалізована унікальна технологія взаємодії роботи двох баків.

Якщо ви шукаєте надійний тихий бойлер, який швидко нагріває воду і довго тримає температуру, сміливо вибирайте модель із серії Atlantic O'pro.

Останні відгуки в категорії "Atlantic O`Pro"


  • У цій категорії немає відгуків