[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Масляні обігрівачі

Сучасні масляні радіатори являють собою зручні і мобільні конструкції різної потужності і з широким функціоналом. Для обігріву повітряних мас в приміщеннях використовується спеціальний нагрівальний елемент-ТЕН, який надійно захований в корпусній частині конструкції. Такий елемент розташований в теплоносії, в якості якого тут є технічне масло.

При включенні обігрівача в розетку відбувається наступна ланцюжок реакцій:

 • першим нагрівається саме ТЕН;
 • потім, все тепло він передає теплоносія;
 • нагрітий теплоносій віддає тепло корпусної частини обігрівача, від якої і нагрівається повітря в приміщенні.

Прилад може нагріватися до високих температурних показників, які складають близько 1500 градусів. Саме це і є головним недоліком масляних конструкцій - сильне нагрівання корпусу. При необережному поводженні можна отримати опік, а тому такі прилади важливо встановлювати, як можна далі від місць, де граються маленькі діти.

Також, варто вибирати місце установки обігрівача подалі від легкозаймистих предметів меблів або тих, що швидко нагріваються і можуть розплавитися.

Основні переваги масляних обігрівачів

Одним з головних переваг масляних обігрівачів в порівнянні з іншими сучасними пристроями є те, що технічне масло набагато довше остигає, зберігаючи отримане тепло. Тому в кімнаті зберігаються оптимальні температурні умови навіть після виключення такого приладу. Це відмінна економія електроенергії.

Крім перерахованих переваг варто відзначити ще деякі:

 • абсолютно безшумна робота дозволяє зберігати комфортні умови в житлових приміщеннях;
 • обігрівачі можна з легкістю переносити з одного приміщення в інше, транспортувати в автомобілі;
 • демократичні ціни зробили масляні обігрівачі популярними додатковими джерелами тепла;
 • не потребують особливого догляду і прості в експлуатації.

Однак такі радіатори не рекомендується зберігати довгий час в неопалюваних приміщеннях, так як негативні температури можуть стати причиною пошкодження корпусної частини і подальшого витоку масла.

Як правильно вибрати відповідний масляний обігрівач

На ефективність роботи конкретної моделі обігрівача впливає його потужність. А тому в процесі покупки слід проводити розрахунок з урахуванням того, що на кожні 10 м2 необхідно 1 кВт. Але насправді найкраще вибирати пристрій з невеликим запасом. Таким чином, ви зможете переносити обігрівач в різні за габаритами кімнати.

Далеко не останню роль відіграє і комплектація обігрівача. У сучасних моделях можна зустріти наступні додаткові функції і можливості:

 • Вбудований вентилятор, який допоможе набагато швидше обігріти приміщення за рахунок рівномірного розподілу теплих повітряних мас. Але при цьому слід враховувати рівень шуму, який видає даний вентилятор.
 • Термостат-дозволяє автоматично підтримувати оптимальний температурний режим в певному приміщенні. Крім того, вдається виключити можливий перегрів приладу.
 • Терморегулятори відповідають за оперативне регулювання температури нагріву обігрівачів.
 • Таймер визначає, коли пристрою необхідно включитися в роботу, а коли пора вимикатися.

Деякі сучасні моделі укомплектовані пультами дистанційного керування. В результаті користувач зможе включити / виключити, відрегулювати потужність, не встаючи з крісла. В інших моделях є дисплеї, на яких висвічується вся необхідна інформація про роботу обігрівача в даний момент.

Визначаємося з кількістю секцій

Далеко не останню роль в процесі покупки масляного обігрівача грає точна кількість секцій, а також товщина їх стінок. У разі невеликої товщини стінок конструкція набагато швидше нагрівається, а значить споживає мінімальну кількість електроенергії. Але площа поверхні кожної секції невелика, тому повітря в приміщенні буде нагріватися досить повільно.

Однак і товсті секції складно назвати ідеальним варіантом: довгий процес нагрівання, підвищене споживання електроенергії і швидке охолодження. Тому важливо віддавати перевагу стінок середньої товщини.

Що стосується конкретної кількості секцій, важливо враховувати, як часто ви будете використовувати масляний обігрівач. Наприклад, при частій експлуатації доцільно придбати 10-ти секційний пристрій. Адже збільшення кількості секцій забезпечує ефективне відведення теплого повітря.

Наші менеджери при виборі відповідної моделі звертають увагу покупців на найдрібніші нюанси, які в майбутньому зіграють важливу роль при обігріві вашого житла.

Останні відгуки в категорії "Масляні обігрівачі"


 • У цій категорії немає відгуків