[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Проточні водонагрівачі

Проточні водонагрівачі являють собою компактний пристрій для підігріву води безпосередньо перед її подачею в кран. Такі нагрівачі не мають накопичувальної ємності. Це просте в монтажі і практичне обладнання, яке користується попитом серед покупців.

Коли і кому необхідний проточний водонагрівач?

Проточні водонагрівачі не менш затребувані, ніж пристрої накопичувального типу. Як зрозуміти, що потрібен саме проточний нагрівач? Вони незамінні в таких випадках:

 • Коли гаряча вода необхідна постійно-наприклад, проточні водонагрівачі встановлюються в кафе і ресторанах, санвузлах для відвідувачів торгових центрів і т. п.
 • Коли не хочеться чекати, поки вода нагріється-водонагрівачі проточного типу ставлять на дачі або в заміському будинку.
 • Якщо електроенергія-дешева, адже такі пристрої споживають її досить багато.
 • Якщо для повноцінного нагрівача немає місця або можливості для установки.

Таким чином, проточні водонагрівачі дозволять отримати гарячу воду відразу ж, коли вона необхідна. Вони замінять собою централізовану подачу гарячої води-і ви не будете залежати від роботи комунальних служб.

Види проточних водонагрівачів

Розрізняють проточні нагрівачі за типом управління і конструкції. Але базовою є класифікація за особливостями роботи:

 1. Напірні-такі водонагрівачі встановлюють на трубу, з їх допомогою можна забезпечити гарячою водою відразу кілька точок. Вони відрізняються більш високою ціною, мають більш складну конструкцію. Встановлювати такі водонагрівачі повинні тільки професіонали, адже вони вимагають специфічних інструментів і знань.
 2. Безнапірні-встановлюються на кран і підігрівають воду тільки для однієї такої точки. Для роботи таких водонагрівачів необхідний термостатний кран. Зазвичай, він є в комплекті поставки, якщо не вказано інше.

За способом управління проточні водонагрівачі діляться на наступні види:

 1. Гідравлічні-відрізняються простою конструкцією і мінімальними настройками, серед яких: температурний режим, включення і виключення.
 2. Електронні-мають більш гнучку і вдосконалену систему настройки, яка залежить від напору води, потрібної температури і витрачається електроенергії.

Водонагрівачі відрізняються як по конструкції, так і за ціною. Вона залежить від особливостей пристрою і бренду-виробника.

Особливості роботи та переваги

Проточний водонагрівач складається з декількох частин: корпусу, нагрівальних елементів, датчиків температури і напору, запобіжників. Вся ця система працює наступним чином:

 1. Холодна вода потрапляє в корпус, активуючи датчик тиску.
 2. Датчик включає нагрівальні елементи-все відразу або кілька (залежить від бажаної температури).
 3. Рідина проходить через нагрівачі - і приймає у них тепло.
 4. Гаряча вода подається в трубу.

Це загальний принцип, який стосується напірних водонагрівачів. Але він схожий і з тими, які поміщаються на змішувач. Конструкція може злегка відрізнятися в залежності від моделі. Так, деякі виробники пропонують теплообмінники закритого типу, які безпосередньо не контактують з водою. Таким чином, продовжується термін служби пристрою.

Проточні водонагрівачі мають наступні переваги:

 • Прості в експлуатації.
 • Мають тривалий термін служби.
 • Безпечні у використанні.

Відмінність проточних водонагрівачів від бойлерів - не тільки в неможливості накопичення води в Баку. Також вони не знезаражують воду - для цього буде потрібно інший пристрій, якщо воно потрібно.

Як правильно вибрати проточний водонагрівач?

При виборі моделі проточної водонагрівача звертайте увагу на продуктивність такого обладнання. Це основна характеристика, з якої необхідно починати підбір відповідного пристрою. Наприклад, для миття рук досить продуктивності в 3 літри, а для посуду - приблизно п'яти літрів. Якщо використовувати таку воду ще й для душу-продуктивність повинна бути мінімум 8 літрів. Також від продуктивності залежить і споживання електроенергії пристроєм.

Другий фактор-потужність. Для цього дізнайтеся Продуктивність по гарячій воді, після чого помножте цей показник на 2. Це допоможе розрахувати витрату електрики для нагріву. Звертайте увагу і на додаткові функції:

 • Чи є у Тена захист від перегріву.
 • Чи є запобіжник від перепадів напруги.
 • Наявність автоматичного деактиватора на випадок припинення подачі води.
 • Наявність клапана від різкого стрибка тиску.
 • Фільтр від осаду і нальоту.
 • Світловий індикатор роботи.

Чим більш великим буде функціонал пристрою, тим вище буде його ціна. Зверніть увагу і на комплект поставки нагрівача. В ідеалі він повинен поставлятися з усіма кріпленнями та іншими елементами, необхідними для його експлуатації. Від їх наявності залежить надійність і якість монтажу, стабільність роботи пристрою.

Останні відгуки в категорії "Проточні водонагрівачі"


 • У цій категорії немає відгуків