[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Soler&Palau TD EVO

Круглі канальні вентилятори серії TD-EVO призначені для створення систем вентиляції в приміщеннях комерційного та побутового призначення. Це надійне обладнання, створене для стабільної безперервної роботи протягом тривалого терміну. Кожна модель розрахована на тривалу експлуатацію, не вимагає частого технічного обслуговування. Наша компанія пропонує канальні вентилятори Soler&Palau TD-EVO за прийнятною ціною.

Технічні характеристики канальних вентиляторів Soler&Palau TD-EVO

Канальні вентилятори TD-EVO являють собою низькопрофільні пристрої з діагональними лопатками. Виробник пропонує кілька типорозмірів цього обладнання з витратою повітря від 210 до 1840 м3\с.

Вентилятори мають оптимізовану конструкцію крильчатки, за рахунок чого вона підвищує продуктивність всієї системи. На виході є обтічник, а на вході в вентилятор – направляючий апарат. Все це покликане знизити рівень шуму під час роботи.

Матеріалом для корпусу вентиляторів Soler & Palau TD-EVO служить міцний пластик. Конструкція виконана таким чином, щоб технічне обслуговування можна було проводити, не знімаючи пристрій з воздуховода. За рахунок гумових ущільнювачів вентилятор щільно прилягає до повітропроводу, виключаючи погану герметизацію системи. Є гумові ущільнювачі і на патрубках.

Електричні двигуни вентиляторів кріпляться до корпусу з використанням сайлент-блоків. Вони не дають вібрації при роботі двигуна передаватися на корпус і всередину системи вентиляції. Таким чином, знижується рівень шуму в процесі роботи пристрою. Це гарантовано, в тому числі, і при регулюванні швидкості.

Вентилятори працюють за рахунок однофазних трьохшвидкісних електричних двигунів. Вони мають захист від перегріву, оснащену ручним перезапуском. У разі потенційно небезпечної ситуації, пристрій автоматично припинить роботу. Але запустити його знову можна буде тільки вручну.

Швидкість обертання лопатей можна регулювати за допомогою зміни напруги. Кожна модель має високий клас захисту від негативних зовнішніх факторів.

Особливості монтажу вентиляторів Soler & Palau TD-EVO

Пристрої мають компактну конструкцію корпусу. Завдяки цьому їх легко можна встановити всередину повітроводів, в тому числі і там, де для монтажу передбачено мало місця. Вентилятор і систему повітроводів можна приховати за підвісною стелею.

Хомути для кріплення мають конічну форму. Для зручності монтажу Хомути мають розбірну конструкцію.

Напрямок потоку повітря можна змінювати за рахунок перевороту центральної частини вентилятора. При цьому, демонтувати кронштейни і повітроводи не потрібно. Положення клемної коробки регулюється за рахунок обертання осі вентилятора.

Перенесення і установку вентилятора спрощує монтажний кронштейн, закріплений заздалегідь. Патрубки для приєднання мають гумові ущільнювачі. Кришка клемної коробки кріпиться за допомогою одного шурупа.

Додатково вентилятори S&P TD-EVO і всю систему можна укомплектувати фільтрами, електричними нагрівачами, алюмінієвими повітроводами, гратами, інерційними жалюзі, зворотними клапанами та іншими елементами.

Чому варто замовити вентилятори S&P TD-EVO у нас?

Ми пропонуємо круглі канальні вентилятори S&P TD-EVO за прийнятною ціною з доставкою у ваше місто. У нас ви знайдете тільки оригінальну техніку, яка має всі необхідні документи і сертифікати, повний комплект поставки.

Нашим покупцям ми гарантуємо оперативне оформлення замовлення, швидку доставку і допомогу у виборі відповідної моделі. Наші співробітники дадуть додаткову інформацію про техніку, допоможуть підібрати вентилятори за заданими характеристиками. За допомогою та консультацією звертайтеся до нас по телефону або в чаті сайту!

Останні відгуки в категорії "Soler&Palau TD EVO"


  • У цій категорії немає відгуків