vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС А-ВРФ

Цена
- грн

Анемостати ВЕНТС А-ВРФ ізгоовлени з АБС пластика і це пристрій, який забезпечує коректну циркуляцію повітря. Анемостат серії ВЕНТС А-ВРФ купити можна в будь-якому магазині кліматичної техніки, але краще віддати перевагу офіційним представникам, наприклад Vent Alliance. Анемостати монтують в підвісну або натяжна стеля, рідко в стіну.

🌀 Де використовують анемостати ВЕНТС А-ВРФ?

Активно встановлюють подібні пристрої в системах вентиляції, кондиціонування і навіть обігріву, незалежно від того, побутове це приміщення або промислове. Анемостат запобігає появі наскрізного потоку повітря, що добре позначається на самопочутті.

🌀 Як відрегулювати анемостат?

Коли кришка рухається проти годинникової стрілки, пропускна щілина і повітрообмін відбувається активніше. Коли плафон повертається за годинниковою стрілкою - зростає і прохідність повітряних струменів в пристрої.

Анемостати і дифузори від Vent Alliance - це високоякісні пристрої, які відповідають абсолютно всім вимогам і стандартам?

  • міцний і якісний пластик;
  • комплектуються клапанами для рівномірного поширення повітря;
  • регулювання потоку, що запобігає зміні сили повітряного струменя;
  • дуже легкий і зрозумілий монтаж агрегату.

Якщо вам потрібно купити анемостат або дифузор високої якості, то компанія Vent Alliance готова забезпечити вас цією продукцією в будь-яких кількостях. Цифрові значення анемостати 100, 125, 150, вказують розмір патрубка. Анемостат ВЕНТС А 100 ВРФ - цю модель купують найбільше. Якщо ви не знаєте який анемостат купити, зв'яжіться з нашим менеджером для отримання професійної консультації.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС А-ВРФ"


  • У цій категорії немає відгуків