[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС А-ВРФ

Анемостати ВЕНТС А-ВРФ ізгоовлени з АБС пластика і це пристрій, який забезпечує коректну циркуляцію повітря. Анемостат серії ВЕНТС А-ВРФ купити можна в будь-якому магазині кліматичної техніки, але краще віддати перевагу офіційним представникам, наприклад Vent Alliance. Анемостати монтують в підвісну або натяжна стеля, рідко в стіну.

Де використовують анемостати ВЕНТС А-ВРФ?

Активно встановлюють подібні пристрої в системах вентиляції, кондиціонування і навіть обігріву, незалежно від того, побутове це приміщення або промислове. Анемостат запобігає появі наскрізного потоку повітря, що добре позначається на самопочутті.

Як відрегулювати анемостат?

Коли кришка рухається проти годинникової стрілки, пропускна щілина і повітрообмін відбувається активніше. Коли плафон повертається за годинниковою стрілкою - зростає і прохідність повітряних струменів в пристрої.

Анемостати і дифузори від Vent Alliance - це високоякісні пристрої, які відповідають абсолютно всім вимогам і стандартам?

  • міцний і якісний пластик;
  • комплектуються клапанами для рівномірного поширення повітря;
  • регулювання потоку, що запобігає зміні сили повітряного струменя;
  • дуже легкий і зрозумілий монтаж агрегату.

Якщо вам потрібно купити анемостат або дифузор високої якості, то компанія Vent Alliance готова забезпечити вас цією продукцією в будь-яких кількостях. Цифрові значення анемостати 100, 125, 150, вказують розмір патрубка. Анемостат ВЕНТС А 100 ВРФ - цю модель купують найбільше. Якщо ви не знаєте який анемостат купити, зв'яжіться з нашим менеджером для отримання професійної консультації.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС А-ВРФ"


  • У цій категорії немає відгуків