[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

VEZA C-Vent

Канальні вентилятори VEZA C-Vent призначені для круглих повітроводів. Представлені пристрої можна зустріти в класичних вентиляційних системах - для припливної і витяжної вентиляції, а також для кондиціонування. В даному випадку вентилятори прийнято монтувати в наступних типах приміщень:

  • виробничі приміщення на різних підприємствах;
  • у громадських будівлях, де щодня накопичується досить велика кількість людей, а природної вентиляції (відкриті вікна, кватирки і двері) недостатньо;
  • у житлових будинках (багатоквартирні будинки, приватні будинки, заміські особняки).

Скориставшись такими вентиляторами серії VEZA C-Vent, вдасться грамотно організувати якісні вентиляційні мережі навіть в умовах обмеженого простору. Для цього рекомендується скористатися швидкомонтованими повітроводами. Це можуть бути моделі напівжорсткого типу або ж гнучкі. Також, можливий варіант застосування повітроводів стандартних габаритів, виконаних з двох найбільш популярних матеріалів: пластик або оцинкована сталь. Ці матеріали відрізняються тривалим експлуатаційним терміном, так як не піддаються впливу корозії.

Конструктивні характеристики

За своєю конструкцією вентилятори серії VEZA C-Vent відрізняються наявністю круглої за формою корпусної частини. Такий корпус був виконаний з оцинкованої сталі, що дозволяє використовувати пристрій навіть в умовах вологого середовища.

Під корпусною частиною розташовані наступні необхідні комплектуючі:

  • Крильчатка або робоче колесо, яке має міцні лопатки, що були акуратно загнуті назад. Важлива особливість: виробник спеціально провів ретельне балансування такого колеса-динамічну і статичну.
  • Додатково всі пристрої укомплектовані однофазними двигунами разом із зовнішнім ротором. Завдання даного набору полягає в тому, щоб сприяти якісному і надійному регулюванню частоти роботи крильчатки. Ця процедура здійснюється за рахунок відповідного регулятора обертів.
  • Всі моделі мають тепловий захист електродвигунів, представлену набором термоконтактів з електричним перезапуском системи.

Канальні вентилятори відрізняються високим класом захисту встановлених моторів-IP44.

Експлуатаційні особливості

Вентилятори VEZA C-Vent можуть використовуватися для активного переміщення повітряних мас, у складі яких міститься оптимальна кількість пилу та інших твердих домішок ‒ не більше 0,1 г/м3. Не рекомендується застосовувати вентилятори для роботи з масами, в яких знаходяться волокнисті, липкі, абразивні частинки, а також всілякі вибухонебезпечні речовини. При цьому температурні показники робочого середовища можуть варіюватися в межах від -30 до +60 градусів.

Крім того, канальні моделі можна встановлювати навіть в тих приміщеннях, для яких відзначають жорсткі норми, стосовно шумоізоляції. Це пояснюється тим, що вентилятори наділені низьким рівнем шуму навіть в результаті їх експлуатації на найвищій швидкості.

Такі пристрої характеризуються простим і зрозумілим способом монтажу, при цьому повністю зберігаючи свою працездатність в будь-якому їх просторових положень. Фіксація вентилятора здійснюється до круглих повітроводів стандартних габаритів. Для цього не знадобитися додаткове використання всіляких перехідників. Разом з вентилятором в наборі передбачений комплект кронштейнів, за допомогою яких вдається виконати грамотну установку в спочатку підготовленій ділянці.

Останні відгуки в категорії "VEZA C-Vent"


  • У цій категорії немає відгуків