[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Rosenberg ER, DR

Осьові вентилятори Rosenberg ER, DR-надійне високоефективне обладнання, яке необхідно для систем вентиляції, що працюють при малих і середніх аеродинамічних опорах. Такі вентилятори підходять для створення витяжних систем вентиляції в оранжереях і басейнах, спортивних залах, в ресторанах і на складах, у виробничих приміщеннях.

Технічні характеристики вентиляторів Rosenberg ER, DR

Вентилятори оснащені монтажними фланцями, розташованими з обох сторін. Їх застосовують переважно для установки в круглих каналах систем вентиляції та кондиціонування. Додаткова сфера використання-сушильна і Холодильна техніка.

Вентилятор Rosenberg ER, Dr має корпус, виконаний з оцинкованої листової сталі. Додатково поверх нанесли цинкове покриття для захисту від корозії. Крильчатка може бути виготовлена з оцинкованої сталі із захисним покриттям, із пластику або литого алюмінію – все залежить від конкретної моделі. Але всі вентилятори мають збалансоване робоче колесо.

Вентилятори оснащені електричними двигунами з високим класом захисту. Підключення до електричної мережі виконується за допомогою клемної коробки, яка також має захист від несприятливих зовнішніх факторів. Кабель електродвигуна виведений назовні, він має захист на термоконтактах.

Вентилятори працюють на двигунах асинхронного типу. Устаткування відрізняється малою монтажною шириною, тому при монтажі займе небагато місця. Є можливість регулювання швидкості-плавно або ступінчасто - за допомогою електронних або трансформаторних пристроїв.

Правила монтажу та експлуатації

Вентилятори Rosenberg ER, DR не вимагають складного монтажу. Але установку, технічне обслуговування і ремонт повинен проводити досвідчений співробітник. Тільки в цьому випадку можлива якісна робота вентилятора-без збоїв і аварійних ситуацій, які можуть бути викликані неправильним обслуговуванням.

Монтаж вентилятора повинен проводитися з пробним пуском пристрою. Це дозволить перевірити, чи стабільно працює пристрій, чи немає помилок при його установці і налаштуванні. При необхідності ремонту вентилятора його потрібно повністю відключити від мережі і дочекатися зупинки лопатей. Детальніше про експлуатацію можна дізнатися з інструкції, яка поставляється в комплекті.

Періодично необхідно проводити чистку вентилятора від забруднень - пилу і бруду. Для цього потрібно відключити його від мережі, дочекатися повної зупинки, а потім приступити до очищення.

Як замовити осьовий вентилятор?

Наша компанія пропонує оригінальні осьові вентилятори Rosenberg ER, DR. У нас ви знайдете прийнятні ціни на всю техніку - без штучного їх завищення. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками, виключаючи посередників. Таким чином, ми гарантуємо не тільки прийнятну вартість, але і оригінальність кожного обладнання.

Щоб замовити вентилятори, виберіть відповідну модель з каталогу, додайте її в віртуальну "кошик". Тут вкажіть дані для доставки, виберіть спосіб оплати. Наші співробітники зателефонують вам, щоб уточнити дані. Замовлення на сайті можна залишити в будь-який момент, а ми зв'яжемося з вами найближчим робочий час.

Перед покупкою потрібно визначитися з особливостями моделі вентилятора, яка підійде вашому приміщенню. Зокрема, потрібно звернути увагу на потужність пристрою. Недостатня потужність не дозволить вентилятору і системі впоратися з поставленим завданням. Проконсультуватися з цього приводу ви можете у наших співробітників по телефону або в чаті сайту.

Останні відгуки в категорії "Rosenberg ER, DR"


  • У цій категорії немає відгуків