[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Rosenberg EQ, DQ

Осьові вентилятори серії Rosenberg EQ, DQ відрізняються високою продуктивністю і потужністю, універсальністю, стабільністю роботи і довговічністю. Обладнання підійде для вентиляційних систем з малим і середнім аеродинамічним опором. Вентилятори Rosenberg EQ, DQ підійдуть для створення припливної і витяжної вентиляції у виробничих або громадських будівлях, комерційних приміщеннях.

Технічна характеристика

Вентилятори мають компактні розміри корпусу, завдяки чому спрощується їх монтаж. Установка можлива в будь-якому положенні, також доступна регулювання швидкості обертання крильчатки.

Корпус вентилятора даної серії виготовлений із сталевого оцинкованого листа. Цинкове покриття захистить його від ризику корозії та інших негативних зовнішніх факторів. Є захист і для електродвигуна - він надійно укритий не тільки за допомогою корпусу. Також є термозахист від ризику перевантажень.

Електричний двигун оснащений зовнішнім ротором. Робоче колесо має лопатки аеродинамічної форми, що підвищує продуктивність вентилятора. Лопатки виготовлені зі сталі з цинковим покриттям, які встановлені безпосередньо на вал двигуна, мають балансування.

Електродвигуни підключені до мережі за допомогою клемної коробки, яка йде в комплекті, але не підключена до самого пристрою.

Вентилятори відрізняються зниженим рівнем шуму за рахунок продуманої конструкції пристрою. Таким чином, вони не будуть створювати додаткового шумового навантаження. Особливо це важливо там, де є певні вимоги до рівня шуму.

Правила монтажу та експлуатації

Вентилятори Rosenberg ER, DR не вимагають складного монтажу. Але установку, технічне обслуговування і ремонт повинен проводити досвідчений співробітник. Тільки в цьому випадку можлива якісна робота вентилятора-без збоїв і аварійних ситуацій, які можуть бути викликані неправильним обслуговуванням.

Монтаж вентилятора повинен проводитися з пробним пуском пристрою. Це дозволить перевірити, чи стабільно працює пристрій, чи немає помилок при його установці і налаштуванні. При необхідності ремонту вентилятора його потрібно повністю відключити від мережі і дочекатися зупинки лопатей. Детальніше про експлуатацію можна дізнатися з інструкції, яка поставляється в комплекті.

Періодично необхідно проводити чистку вентилятора від забруднень – пилу і бруду. Для цього потрібно відключити його від мережі, дочекатися повної зупинки, а потім приступити до очищення.

Як замовити осьовий вентилятор?

Наша компанія пропонує оригінальні осьові вентилятори Rosenberg ER, DR. У нас ви знайдете прийнятні ціни на всю техніку - без штучного їх завищення. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками, виключаючи посередників. Таким чином, ми гарантуємо не тільки прийнятну вартість, але і оригінальність кожного обладнання.

Щоб замовити вентилятори, виберіть відповідну модель з каталогу, додайте її в віртуальну корзину. Тут вкажіть дані для доставки, виберіть спосіб оплати. Наші співробітники зателефонують вам, щоб уточнити дані. Замовлення на сайті можна залишити в будь-який момент, а ми зв'яжемося з вами найближчим робочий час.

Перед покупкою потрібно визначитися з особливостями моделі вентилятора, яка підійде вашому приміщенню. Зокрема, потрібно звернути увагу на потужність пристрою. Недостатня потужність не дозволить вентилятору і системі впоратися з поставленим завданням. Проконсультуватися з цього приводу ви можете у наших співробітників по телефону або в чаті сайту.

Останні відгуки в категорії "Rosenberg EQ, DQ"


  • У цій категорії немає відгуків