[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Soler&palau HXM

Осьові вентилятори Soler&palau HXM-надійне обладнання, призначене для створення промислових систем вентиляції. Пристрої виконані з якісних матеріалів, мають надійну збірку, відрізняються високою продуктивністю і стабільністю роботи. Таке обладнання прослужить Вам тривалий час, не вимагаючи складного технічного обслуговування або ремонту.

Технічні характеристики осьових вентиляторів Soler&palau HXM

Вентилятори Soler & palau HXM-пристрої промислового призначення, здатні працювати в умовах з різними негативними факторами. Їх використовують для сховищ і підвальних приміщень, торгових залів, майстерень, цехів. Підійдуть вони і для роботи в ресторанах і кафе.

Матеріалом для корпусу служить оцинкована сталь з додатковим захисним покриттям. Це дає конструкції стійкість перед негативними зовнішніми факторами, зокрема-ризиком корозії. Крильчатка зроблена з листової сталі з цинковим покриттям і додатковим шаром поліефірної фарби. Є захисна решітка для запобігання попадання сторонніх частинок всередину пристрою.

Двигун вентилятора працює на кулькових підшипниках. Вони розраховані на повний термін експлуатації товару, не вимагають заміни. Вбудований Термозахист вбереже двигун від ризику перевантаження і загоряння. Вентилятори серії Soler&palau HXM можуть бути оснащені трьох-або однофазними двигунами. Для регулювання швидкості передбачені частотні перетворювачі. Сам двигун знаходиться за вентилятором. Все це дозволяє пристрою працювати при температурах від мінус до плюс 40 градусів

Клемна коробка виконана з якісного міцного пластику. Вона знаходиться під двигуном, повністю захищена від впливу зовнішніх температур.

Наявність зворотного клапана вбереже від ризику потрапляння відпрацьованого повітря назад в систему при вимкненому вентиляторі.

Монтаж і експлуатація: правила і рекомендації

Вентилятори Soler&palau HXM не вимагають складного монтажу або установки. Але займатися цим повинен досвідчений співробітник. Тільки в цьому випадку можлива якісна робота вентилятора.

Все технічне обслуговування вентиляторів Soler&palau HXM будь-якої моделі зводиться до очищення від забруднень. Проводити процедуру потрібно приблизно раз на півроку. Перед цим пристрій потрібно повністю відключити від мережі.

Монтаж вентилятора повинен проводитися з пробним пуском пристрою. Це дозволить перевірити, чи стабільно працює пристрій, чи немає помилок при його установці і налаштуванні. При необхідності ремонту вентилятора його потрібно повністю відключити від мережі і дочекатися зупинки лопатей. Детальніше про експлуатацію можна дізнатися з інструкції, яка поставляється в комплекті.

Як зробити замовлення на сайті?

Наша компанія пропонує оригінальні осьові вентилятори серії Soler&palau HXM. У нас-прийнятні ціни на всю техніку, без штучного їх завищення. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками. Таким чином, ми гарантуємо не тільки прийнятну вартість, але і оригінальність кожного обладнання.

Щоб замовити вентилятор, виберіть відповідну модель з каталогу, додайте її в віртуальну "кошик". Тут вкажіть дані для доставки, виберіть спосіб оплати. Наші співробітники зателефонують вам, щоб уточнити дані. Залишити заявку на покупку можна в будь-який зручний час, сайт доступний цілодобово.

Перед покупкою потрібно визначитися з особливостями моделі вентилятора, яка підійде вашому приміщенню. Зокрема, потрібно звернути увагу на потужність пристрою. Недостатня потужність не дозволить вентилятору і системі впоратися з поставленим завданням. Проконсультуватися ви можете у наших співробітників.

Останні відгуки в категорії "Soler&palau HXM"


  • У цій категорії немає відгуків