[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Soler&palau HXBR-HXTR

Осьові вентилятори серії Soler & palau HXBR-HXTR - це якісне вентиляційне обладнання, призначене для створення продуктивних систем вентиляції побутового або промислового призначення. Пристрої створені відповідно до вимог якості та безпеки міжнародного стандарту. Серія Soler & palau HXBR-HXTR користується стабільним попитом у покупців, відрізняється високим ступенем надійності, служить тривалий час без необхідності ремонту або заміни.

Технічні характеристики серії

Вентилятори серії Soler & palau HXBR-HXTR призначені для використання на складах, в майстернях і цехах, торгових приміщеннях, аграрних комплексах, оранжереях. Використовують їх і в процесі проведення малярних робіт.

Всі основні елементи вентиляторів Soler & palau HXBR-HXTR зроблені з якісної сталі. Вона міцна, не схильна до утворення корозії, не деформується. Корпус зроблений з листової сталі, а матеріалом для лопатей служить алюміній, що полегшує їх конструкцію. Деякі моделі мають крильчатки зі сталі. Для захисту від корозії ці елементи обладнання покриті спеціальною фарбою - винятком є тільки моделі 800-1000.

Болти для кріплення зроблені з нержавіючої сталі. Вентилятори Soler & palau HXBR-HXTR відрізняються компактними розмірами за рахунок використання зовнішнього ротора. Захисна решітка не дає потрапляти зовнішньому сміттю всередину конструкції.

В процесі роботи потік повітря, що проходить через крильчатку, спрямований в сторону електродвигуна. Під замовлення можливе інше виконання з протилежним рухом повітряних мас.

Вентилятори Soler&palau HXBR-HXTR оснащені однофазними або трифазними двигунами - залежить від моделі. Обертання вентилятора можна регулювати по швидкості. Трифазні двигуни мають можливість регулювання завдяки трансформаторам або перетворювачів частоти.

Особливості монтажу та експлуатації

Вентилятори Soler & palau HXBR-HXTR не вимагають складного монтажу або установки. Однак, монтувати, ремонтувати і проводити технічне обслуговування повинен кваліфікований фахівець. Тільки професійна установка подібного обладнання може гарантувати його стабільну і безпечну роботу.

Єдиною вимогою до технічного обслуговування вентилятора є періодичне очищення від забруднень.

Монтаж вентилятора повинен проводитися з пробним пуском пристрою. Це дозволить перевірити, чи стабільно працює пристрій, чи немає помилок при його установці і налаштуванні. При необхідності ремонту вентилятора його потрібно повністю відключити від мережі і дочекатися зупинки лопатей.

Як замовити осьовий вентилятор потрібної моделі?

Наша компанія пропонує оригінальні осьові вентилятори серії Soler&palau HXBR-HXTR. У нас-прийнятні ціни без штучного їх завищення. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками, виключаючи посередників. Таким чином, ми гарантуємо не тільки прийнятну вартість, але і оригінальність кожного обладнання.

Щоб замовити вентилятори, виберіть відповідну модель з каталогу, додайте її в віртуальну корзину. Тут вкажіть дані для доставки, виберіть спосіб оплати. Наші співробітники зателефонують вам, щоб уточнити дані.

Перед покупкою потрібно визначитися з особливостями моделі вентилятора, яка підійде вашому приміщенню. Зокрема, потрібно звернути увагу на потужність пристрою. Недостатня потужність не дозволить вентилятору і системі впоратися з поставленим завданням. Тому, знадобиться кваліфікована консультація, яку можна отримати у нас.

Останні відгуки в категорії "Soler&palau HXBR-HXTR"


  • У цій категорії немає відгуків