[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Soler&palau HCBB-HCBT

Осьові вентилятори серії Soler & palau HCBB-HCBT відрізняються продуктивністю і стабільністю роботи, не вимагають технічного обслуговування і ремонту. Це надійне обладнання для створення вентиляційних систем промислового призначення. Замовити такі вентилятори можна на сайті нашої компанії.

Технічні характеристики Soler & palau HCBB-HCBT

Вентилятори Soler & palau HCBB-HCBT призначені для роботи на автостоянках, в складських приміщеннях і цехах, в майстернях, а також в інших промислових умовах.

Вентилятори працюють практично безшумно. Це досягається за рахунок продуманої конструкції, якісної збірки і матеріалів. Пристрої мають полегшену конструкцію за рахунок крильчатки з алюмінію. Таким чином, вентилятор також витрачає менше електроенергії для приведення її в рух. А це економить електрику.

Корпус вентилятора має компактну конструкцію, завдяки якій його легко встановлювати. Двигун знаходиться відразу за крильчаткою. Потік повітря рухається від крильчатки в сторону, так і навпаки.

Корпус виконаний з якісної сталі із захисним покриттям від корозії. Болти-кріплення зроблені з нержавіючої сталі. Вентилятори Soler&palau HCBB-HCBT мають зовнішню клемну коробку, виконану з вогнетривкого пластику.

Моделі 800-1000 оснащені вибухонепроникною оболонкою і гратами з боку забору повітря. Остання захистить вентилятори від попадання сторонніх предметів ззовні.

Двигун вентилятора може бути однофазним або трифазним - в залежності від моделі. Змінювати швидкість обертання можна за допомогою напруги. Деякі моделі даної серії мають частотні перетворювачі.

Монтаж і експлуатація: основні правила

Вентилятори Soler&palau HCBB-HCBT не вимагають складного монтажу або установки. Але установку, технічне обслуговування і ремонт повинен проводити досвідчений співробітник. Тільки в цьому випадку можлива якісна робота вентилятора-без збоїв і аварійних ситуацій, які можуть бути викликані неправильним обслуговуванням.

Все технічне обслуговування вентилятора Soler&palau HCBB-HCBT будь-якої моделі зводиться до очищення від забруднень. Проводити процедуру потрібно приблизно раз на півроку.

Монтаж вентилятора повинен проводитися з пробним пуском пристрою. Це дозволить перевірити, чи стабільно працює пристрій, чи немає помилок при його установці і налаштуванні. При необхідності ремонту вентилятора його потрібно повністю відключити від мережі і дочекатися зупинки лопатей. Детальніше про експлуатацію можна дізнатися з інструкції, яка поставляється в комплекті.

Як замовити осьовий вентилятор?

Наша компанія пропонує оригінальні осьові вентилятори Soler&palau HCBB-HCBT. У нас ви знайдете прийнятні ціни на всю техніку - без штучного їх завищення. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками, виключаючи посередників. Таким чином, ми гарантуємо не тільки прийнятну вартість, але і оригінальність кожного обладнання.

Щоб замовити вентилятори, виберіть відповідну модель з каталогу, додайте її в віртуальну "кошик". Тут вкажіть дані для доставки, виберіть спосіб оплати. Наші співробітники зателефонують вам, щоб уточнити дані.

Перед покупкою потрібно визначитися з особливостями моделі вентилятора, яка підійде вашому приміщенню. Зокрема, потрібно звернути увагу на потужність пристрою. Недостатня потужність не дозволить вентилятору і системі впоратися з поставленим завданням. Проконсультуватися з цього приводу ви можете у наших співробітників.

Останні відгуки в категорії "Soler&palau HCBB-HCBT"


  • У цій категорії немає відгуків