[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Soler&palau HCFB-HCFT

Осьові вентилятори Soler&palau HCFB-HCFT - це компактні і продуктивні пристрої, використовувані для посилення і транспортування повітряних потоків у вентиляційних системах. Така техніка підійде для оснащення промислових і побутових систем вентиляції. Обладнання відрізняється стабільною роботою, високою якістю збірки і показниками продуктивності. Модельний ряд дозволяє вибрати вентилятор для різних приміщень і систем.

Технічні характеристики вентиляторів серії Soler&palau HCFB-HCFT

Залежно від конкретної моделі, такі вентилятори оснащені одно або трифазними електричними двигунами. Вони мають високий клас захисту, який не дасть потрапити всередину сторонніх предметів або пилу. Коробка зроблена у вогнезахисному виконанні. Однофазні двигуни мають вбудований конденсатор. Корпус і лопаті вентиляторів захищені від утворення корозії.

Крильчатка виконана з якісного пластику, захищеного від відколів і деформації. Також можлива модифікація крильчаток з алюмінієвою маточиною. Крильчатка укріплена за допомогою скловолокна. Робота пристрою не буде створювати додаткового шумового навантаження за рахунок продуманої конструкції. Для цього лопаті додатково збалансовані, а двигун працює на кулькових підшипниках.

Напрямок потоку повітря тут стандартне - від електродвигуна до крильчатці. Є також варіант від крильчатки до електродвигуна. Вентилятори Soler & palau HCFB-HCFT мають компактні розміри корпусу, які дозволяє його встановити навіть в невеликих приміщеннях.

Вентилятори даної серії призначені для використання в комерційних, офісних і житлових приміщеннях, закладах громадського харчування, на складах і в ангарах. Вентилятори серії Soler&palau HCFB-HCFT-Реверсивні.

Обладнання виконано у відповідності зі стандартами якості та безпеки, прийнятими на міжнародному рівні. У комплект поставки входить все, що потрібно для експлуатації вентилятора. Також сюди входить Офіційна гарантія від виробника.

Особливості монтажу та експлуатації

Вентилятори Soler & palau HCFB-HCFT не вимагають складних умов для експлуатації і установки. Однак, встановлювати, ремонтувати і проводити технічне обслуговування повинен кваліфікований фахівець. Тільки професійна установка подібного обладнання може гарантувати його стабільну і безпечну роботу.

Монтаж вентилятора повинен проводитися з пробним пуском пристрою. Це дозволить перевірити, чи стабільно працює пристрій, чи немає помилок при його установці і налаштуванні. При необхідності ремонту вентилятора його потрібно повністю відключити від мережі і дочекатися зупинки лопатей.

Як замовити осьовий вентилятор Soler&palau HCFB-HCFT?

Наша компанія пропонує оригінальні осьові вентилятори Soler&palau HCFB-HCFT. У нас-прийнятні ціни без штучного їх завищення. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками, виключаючи посередників. Таким чином, ми гарантуємо не тільки прийнятну вартість, але і оригінальність кожного обладнання.

Щоб замовити вентилятори з серії Soler&palau HCFB-HCFT, виберіть відповідну модель з каталогу, додайте її у віртуальну корзину. Тут вкажіть дані для доставки, виберіть спосіб оплати. Наші співробітники зателефонують вам, щоб уточнити дані.

Перед покупкою потрібно визначитися з особливостями моделі вентилятора, яка підійде вашому приміщенню. Зокрема, потрібно звернути увагу на потужність пристрою.

Останні відгуки в категорії "Soler&palau HCFB-HCFT"


  • У цій категорії немає відгуків