[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

O.ERRE AXIA TT ECO

Осьові вентилятори серії O. ERRE AXIA TT ECO-продуктивні пристрої, призначені для створення системи вентиляції без зайвих витрат. Особливість даної серії-мотор з економним споживанням електрики. При цьому пристрій не втрачає продуктивності, одночасно не вимагаючи багато електроенергії. Придбати ці вентилятори можна на сайті нашої компанії!

Технічні характеристики вентиляторів O. ERRE AXIA TT ECO

Вентилятори O. ERRE AXIA TT ECO призначені для установки в промислових умовах, а також приміщеннях побутового призначення. Це можуть бути сховища і склади, паркінги, їдальні та кухні, торгові центри і магазини, електричні шафи. Підходять вони і для примусової вентиляції в промисловій техніці.

Матеріалом для корпусу служить якісний сталевий сплав. Він відрізняється міцністю, не деформується, прослужить протягом усього терміну експлуатації пристрою. Також стали не страшна корозія за рахунок спеціального захисного покриття. Корпус збереже свою міцність на весь час експлуатації. Радіатор оснащений гратами, також зробленої зі сталі.

Крильчатка вентиляторів O. ERRE AXIA TT ECO зроблена з нейлонового матеріалу. Він має легку вагу, чим не буде знижувати продуктивність роботи пристрою. Аеродинамічна форма крильчатки підвищить продуктивність пристрою. Це також дає значне зниження шуму в процесі роботи.

Двигун вентиляторів працює на кулькових підшипниках. Вони розраховані на вагу термін експлуатації пристрою. Двигун захищений від несприятливих зовнішніх факторів. Швидкість його обертання можна регулювати при потужності промислових контролерів. При цьому, на будь-якій швидкості вентилятори споживають знижену кількість електроенергії, чим економлять оплату комунальних платежів. Всі моделі відрізняються реверсивностью.

Особливості монтажу

Осьові вентилятори O. ERRE AXIA TT ECO прості в монтажі. Кріплення у них-настінне або панельне. Компактні розміри корпусу дозволяють економно використовувати наявний простір.

Установка осьових вентиляторів даної серії повинна бути професійною. Для цього необхідно залучати фахівця, що має досвід роботи з подібними пристроями. Від якості монтажу не в останню чергу залежить те, наскільки стабільно і якісно буде працювати вентилятор і вся система. Перед повним пуском необхідно провести попередній пробний. Він допоможе виявити всі недоліки при установці вентилятора, якщо такі є. Ремонт вентилятора потрібно проводити після відключення пристрою від мережі і його повної зупинки.

Чому варто замовити вентилятори O. ERRE AXIA tt ECO у нас на сайті?

Наша компанія пропонує оригінальні осьові вентилятори серії O. ERRE AXIA TT ECO-продуктивні і одночасно економні пристрої. Ми гарантуємо не тільки їх оригінальність, але також і прийнятні ціни на весь модельний ряд. Вентилятори мають повний комплект поставки, включаючи супровідні та гарантійні документи.

Крім оригінальності і доступної ціни, нашим покупцям ми гарантуємо швидку доставку і оперативне оформлення замовлення, допомогу з вибором від наших співробітників. З усіх питань звертайтеся по телефону або в чаті сайту.

Зробити замовлення на сайті можна цілодобово. Для цього додайте товар у віртуальний кошик, вкажіть дані для доставки і бажаний спосіб оплати. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом, щоб уточнити всі деталі. Ми допоможемо вам отримати якісне обладнання, 

Останні відгуки в категорії "O.ERRE AXIA TT ECO"


  • У цій категорії немає відгуків