[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

O.ERRE AXIA HD

Наша компанія пропонує осьові вентилятори серії O. ERRE AXIA HD. Це обладнання для виведення або подачі повітря в промислових або побутових приміщеннях. Таке обладнання необхідно для створення системи вентиляції в торгових центрах, на складах, на виробництві та в громадських приміщеннях. Це надійне обладнання, яке відрізняється стабільною і безпечною роботою.

Технічні характеристики O. ERRE AXIA HD

Вентилятори осьові O. ERRE AXIA HD призначені для подачі або виведення повітря за допомогою воздуховода або безпосередньо з приміщення. Максимальна температура повітряних мас повинна бути не більше 60 градусів.

Вентилятор має весь необхідний захист від несприятливих зовнішніх факторів. Корпус пристрою виконаний з якісної сталі, яка не деформується і не псується від корозії. Поява останньої неможлива завдяки захисному покриттю на основі епоксидної смоли.

Крильчатка зроблена з нейлонового матеріалу. Він відрізняється легкістю і міцністю. Крильчатка має аеродинамічну форму, завдяки якій підвищується продуктивність пристрою і знижується рівень шуму.

Двигун вентиляторів O. ERRE AXIA HD працює на кулькових підшипниках. Вони мають тривалий термін служби, якого вистачить на весь період експлуатації. Двигун не потрібно ремонтувати, він відрізняється стабільною роботою.

Обладнання виконано у відповідності з усіма європейськими стандартами якості та безпеки. Такі вентилятори користуються стабільним попитом у покупців, які довіряють європейській якості.

Особливості монтажу та технічного обслуговування

Осьові вентилятори O. ERRE AXIA HD прості в монтажі, не вимагають технічного обслуговування. Кріплення у них-настінне або панельне. Компактні розміри корпусу дозволяють економно використовувати наявний простір. Для установки вентилятора необхідно правильно розрахувати його місце розташування. Від цього залежить продуктивність пристрою.

Установка осьових вентиляторів O. ERRE AXIA HD повинна бути професійною. Для цього необхідно залучати фахівця, що має досвід роботи з подібними пристроями. Від якості монтажу не в останню чергу залежить те, наскільки стабільно і якісно буде працювати вентилятор і вся система.

Перед повним пуском необхідно провести пробний. Він допоможе виявити всі недоліки при установці вентилятора, якщо такі є. Ремонт вентилятора потрібно проводити після відключення пристрою від мережі і його повної зупинки.

Чому варто замовити вентилятори у нас на сайті?

Наша компанія пропонує оригінальні осьові вентилятори серії O. ERRE AXIA HD. Ми гарантуємо не тільки оригінальність пристроїв, але також і прийнятні ціни на весь модельний ряд. Вентилятори мають повний комплект поставки, включаючи гарантію і супровідні документи. Крім того, з нами Ви економите час, адже оформити покупку можна в зручний для вас момент. У цьому Вам допоможе зручна навігація по сайту, а також повна технічна характеристика кожної моделі пристрою.

Крім оригінальності і доступної ціни, нашим покупцям ми гарантуємо швидку доставку і оперативне оформлення замовлення, допомогу з вибором від наших співробітників. З усіх питань звертайтеся по телефону або в чаті сайту.

Зробити замовлення на сайті можна цілодобово. Для цього додайте товар у віртуальний кошик, вкажіть дані для доставки і бажаний спосіб оплати. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом, щоб уточнити всі деталі.

Останні відгуки в категорії "O.ERRE AXIA HD"


  • У цій категорії немає відгуків