[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

O.ERRE AXIA MD

Осьові вентилятори серії O. ERRE AXIA MD призначені для створення комфортного мікроклімату в приміщеннях різного призначення. Від якісної і стабільної вентиляції безпосередньо залежить те, наскільки чистим буде повітря в приміщенні. Якщо природної вентиляції не вистачає, необхідна примусова. Для її створення і створені вентилятори серії O. ERRE AXIA MD.

Технічні характеристики осьових вентиляторів O. ERRE AXIA MD

Осьові вентилятори найкращим чином підходять для подачі великих обсягів повітря або виведення таких, які вважаються відпрацьованими. Пристрої набули широкого поширення в різних сферах життя. Осьові вентилятори O. ERRE AXIA MD відрізняються компактними розмірами корпусу, що дозволить розмістити їх навіть там, де потрібно економно використовувати простір.

Також осьові вентилятори O. ERRE AXIA MD споживають знижену кількість електроенергії, зберігаючи потужний потік повітря. Саме ж пристрій має легку вагу, що спрощує його установку. Висока потужність і продуктивність в поєднанні з простотою обслуговування - все це робить пристрої затребуваними у покупців.

Вентилятори O. ERRE AXIA MD виконані з якісної сталі з антикорозійним покриттям. Воно не дасть утворюватися іржі на поверхні. Радіатор має захисні решітки. Крильчатка має аеродинамічну форму, яка підвищує її продуктивність.

Двигун вентиляторів O. ERRE AXIA MD встановлений на кулькові підшипники з тривалим терміном служби. Вони не вимагають заміни або технічного обслуговування протягом усього терміну використання. Швидкість роботи двигуна можна регулювати за допомогою промислових контролерів.

Монтаж вентиляторів O. ERRE AXIA MD

Осьові вентилятори O. ERRE AXIA MD відрізняються простотою монтажу. Кріплення може бути під стелю, у віконну раму або вентиляційні отвори. Спосіб монтажу вибирають в залежності від особливостей приладу, самої системи вентиляції і приміщення, де вона знаходиться.

Для кріплення в приміщенні виробничого призначення найчастіше використовують кріплення настінного типу або установку у віконний отвір. Для побутових приміщень найбільш поширеними є варіант настінного кріплення або стельовий.

Для установки вентилятора O. ERRE AXIA MD необхідно правильно розрахувати його місце розташування. Від цього залежить ККД пристрою. Саме ж кріплення виконується за допомогою залізного куточка або кронштейнів. Якщо монтаж проводиться в віконний отвір, то з боку вулиці він повинен бути закритий козирком – він не дасть потрапляти бруду і сторонніх предметів всередину пристрою.

Установка осьових вентиляторів повинна бути професійною. Для цього необхідно залучати фахівця, що має досвід роботи з подібними пристроями. Від якості монтажу не в останню чергу залежить те, наскільки стабільно і якісно буде працювати вентилятор і вся система. Перед повним пуском необхідно провести пробний. Він допоможе виявити всі недоліки при установці вентилятора, якщо такі є.

Чому варто замовити осьові вентилятори O. ERRE AXIA MD у нас?

Наша компанія пропонує оригінальні осьові вентилятори серії O. ERRE AXIA MD. Ми гарантуємо не тільки оригінальність пристроїв, але також і прийнятні ціни на весь модельний ряд. Вентилятори мають повний комплект поставки, включаючи гарантію і супровідні документи.

Крім оригінальності і доступної ціни, нашим покупцям ми гарантуємо швидку доставку і оперативне оформлення замовлення, допомога з вибором від наших співробітників. З усіх питань звертайтесь за телефоном або в чаті сайту!

Останні відгуки в категорії "O.ERRE AXIA MD"


  • У цій категорії немає відгуків