[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Bahcivan BDRAX

Осьові вентилятори Bahcivan BDRAX - це пристрої з високими оборотами, які відмінно підійдуть для інтенсивного повітрообміну в приміщеннях різного типу. Особливо ефективними вони будуть для кімнат з обмеженою площею, де потрібна висока швидкість повітряного потоку. Так, їх часто використовують для систем вентиляції в інкубаторах, технічних і побутових приміщеннях, для охолодження обладнання. Скрізь, де потрібно охолоджувати повітря з високою швидкістю і при низькому тиску.

Технічні характеристики та особливості

Вентилятори Bahcivan BDRAX працюють з низьким рівнем шуму, не дивлячись на високу ефективність і продуктивність. Це-додаткова перевага, особливо, якщо є високі вимоги до рівня шуму.

Матеріалом для корпусу вентилятора служить чорна сталь. Корпус має ізоляцію класу в. спеціальна аеродинамічна конструкція крильчаток дозволяє не тільки знизити рівень шуму, але також і підвищити ефективність роботи. Крильчатка обертається за годинниковою стрілкою. Змінювати швидкість роботи вентилятора можна за допомогою спеціального регулятора. Пристрій має досить легкий корпус компактної форми.

Поверхня корпусу вентиляторів BAHCIVAN BDRAX додатково покрита порошковою фарбою. Вона захистить від несприятливих зовнішніх факторів, в тому числі - корозії. Вентилятор не має клемної коробки, конденсатор розташований окремо.

Крильчатка вентилятора має п'ять лопатей. Є захисна решітка, яка не допустить попадання сторонніх частинок на крильчатку вентилятора, що може привести до її пошкодження.

Особливості монтажу та технічного обслуговування

Вентилятори Bahcivan BDRAX відрізняються простотою монтажу і не вимагають частого технічного обслуговування. На кришці пристрою встановлена інформаційна табличка з докладною ілюстрацією важливих параметрів. Для підключення потрібно скористатися клемної колодкою, схема знаходиться в комплекті.

Установкою вентилятора повинен займатися фахівець. Від правильності монтажу безпосередньо залежить те, наскільки якісно і безпечно буде працювати обладнання. Перед пуском всієї системи рекомендується зробити пробний запуск вентилятора. Це дозволить перевірити правильність його установки, переконатися у відсутності технічних проблем.

При необхідності технічного обслуговування, потрібно відключити вентилятор від мережі і дочекатися його повної зупинки. Детальну інформацію щодо технічного обслуговування, установки або ремонту можна знайти в інструкції з експлуатації. Вона включена в комплект поставки.

Щоб вибрати осьовий вентилятор, зверніть увагу на його потужність і площа приміщення, для якого він призначений. Чим більше площа, тим потужнішим має бути пристрій. В іншому випадку воно не впорається з поставленим завданням.

Чому варто замовити вентилятор у нас?

Наша компанія пропонує вентилятори серії Bahcivan BDRAX за прийнятною ціною з доставкою у ваше місто. У нас ви можете замовити тільки якісне оригінальне обладнання від виробника. Зробити замовлення ви можете в будь-який зручний час, адже сайт працює цілодобово. Щоб купити вентилятор, виберіть відповідну модель, додайте її в "кошик", після чого вкажіть дані для доставки і спосіб оплати.

Ми пропонуємо кваліфіковану консультацію по підборі відповідної моделі. Якщо ви не можете визначитися з вибором, зверніться до наших менеджерів по телефону або в чаті сайту. 

Останні відгуки в категорії "Bahcivan BDRAX"


  • У цій категорії немає відгуків