[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Salda VKS

Прямокутні канальні вентилятори серії Salda VKS-надійні і довговічні моделі з різною продуктивністю. Обладнання можна підібрати в залежності від потреб користувача – виробник пропонує варіанти від 1000 до 10 000 куб.м. повітря на годину. Такі вентилятори підійдуть для створення систем вентиляції та кондиціонування. Наша компанія пропонує моделі серії за вигідною ціною з доставкою.

Технічні характеристики Salda VKS

Вентилятори Salda VKS оснащені двигунами із зовнішнім ротором і прямою передачею. Він має вбудовані термоконтакти для захисту пристрою від перевантажень. У разі потенційно небезпечної ситуації вентилятор плавно зупинить свою роботу, а після - автоматично запуститься знову.

Крильчатка має загнуті вперед лопатки для поліпшення аеродинамічних властивостей пристрою. Виконані вони з оцинкованої сталі, яка не схильна до утворення корозії і деформації. Крильчатку можна легко дістати для очищення або технічного обслуговування.

Двигун працює на кулькових підшипниках, які мають великий ресурс, якого вистачить на весь термін експлуатації вентилятора. Вони ж знижують рівень шуму в процесі роботи. Вся серія має знижені показники шуму. Матеріалом для корпусу служить оцинкована сталь - вона захищена від утворення корозії.

Дана серія представлена практично у всіх розмірах – тому можна підібрати пристрій під будь-які повітроводи. Двигун має захист від попадання вологи. Пристрій відрізняється тим, що виконано за всіма стандартами безпеки і якості ЄС.

Особливість серії-захист від ефекту пилової бурі. Це необхідно для того, щоб вентилятор міг використовуватися в місцях скупчення людей – і в систему, що працює на подачу повітря, не потрапляла пил і сторонні частинки.

Монтаж вентиляторів Salda VKS

Прямокутні вентилятори серії Salda VKS встановлюються безпосередньо в повітроводи прямокутного перетину. Вони сумісні з системами подачі і відведення повітряних мас. Добре впораються із завданнями в побутових і промислових приміщеннях. Єдине обмеження на установку-необхідність транспортування забруднених і вибухонебезпечних повітряних мас.

Компактний корпус вентилятора Salda VKS дозволяє встановити його навіть в невеликих приміщеннях. Можливий монтаж в будь-якому положенні. Особливого втручання в роботу вентилятор не вимагає. Досить раз на півроку проводити чистку лопатей від пилу. У деяких випадках процедуру краще проводити частіше.

Установкою вентиляторів повинні займатися професіонали. Тільки людина, що має досвід і профільні знання, може правильно монтувати вентилятор і налаштувати його роботу. А це-гарантія стабільного функціонування, запобігання ризику поломок. Перед основним пуском рекомендується зробити пробний , щоб переконатися-вентилятор працює коректно.

Чому варто замовити вентилятори даної серії у нас?

Ми пропонуємо прямокутні вентилятори Salda VKS за прийнятною ціною. У нас ви знайдете тільки оригінальні пристрої від надійних виробників. Ми також гарантуємо швидку і безпечну доставку техніки у ваше місто. Зробити покупку можна в режимі онлайн, скориставшись формою на сайті.

Для замовлення натисніть кнопку Купити поруч з потрібною моделлю, вкажіть ваші дані для доставки, а також спосіб оплати. Наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом для уточнення деталей. Вони ж допоможуть вам підібрати підходящу модел

Останні відгуки в категорії "Salda VKS"


  • У цій категорії немає відгуків