[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Ruck KVT

Канальні вентилятори серії Ruck kVt призначені для обладнання припливної та витяжної вентиляції в приміщеннях громадського та промислового призначення. Вони сумісні з патрубками прямокутного перетину. Таке обладнання відповідає нормам безпеки і якості, встановленим в Євросоюзі. Вентилятори Ruck KVT-надійна техніка з тривалим терміном служби, стабільною роботою, захистом від аварійних ситуацій.

Технічна характеристика

Канальні вентилятори Ruck KVT оснащені мотором зі стандартним виконанням. Вони має відцентрову основу з ротором. Лопатки робочого колеса загнуті вперед для поліпшення аеродинамічних показників. За рахунок цього вентилятори відрізняються високими показниками ККД. Швидкість обертання лопатей можна регулювати в залежності від потреб.

Мотор вентилятора має захист від перевантаження. Для цього він має вбудовані термоконтакти. У разі виникнення небезпечної ситуації, пристрій плавно зупиниться, а потім - знову запуститься. Двигун працює на кулькових підшипниках з тривалим терміном експлуатації. Вони не вимагають заміни протягом усього терміну використання вентилятора. Статор вентилятора має захист від корозії.

Матеріалом для корпусу служить оцинкована сталь. Вона не схильна до утворення корозії, що гарантує цілісності корпусу. Ще одна перевага - він відрізняється компактними розмірами. Завдяки цьому вентилятор можна встановлювати навіть в невеликому приміщенні, де потрібно економно використовувати простір.

Вентилятори даної серії відрізняються тривалим терміном служби, не вимагають частого технічного обслуговування або ремонту. Такий пристрій забезпечить стабільну і ефективну роботу вентиляційної системи.

Монтаж і технічне обслуговування

Вентилятори Ruck KVT мають відкидний корпус для доступу до внутрішніх вузлів пристрою. Встановлюючи вентилятор, потрібно передбачити додатковий простір для проведення технічного обслуговування. Монтаж вентилятора виконується під будь-яким кутом. Головна умова-дотримання працюючої осі і напрямку потоку повітря.

Кріплять вентилятор безпосередньо до повітроводів за допомогою гнучких фланців. Швидкість руху лопатей можна регулювати за допомогою зміни напруги. Робити це можна за допомогою віддаленого трансформатора. До вентилятора можна підключити і інші аксесуари, який поліпшать роботу всієї системи: електронні регулятора, клапани, мережеві вимикачі і т. п.

Установкою і технічним обслуговуванням вентиляторів Ruck KVT повинен займатися кваліфікований фахівець. Це дозволить уникнути некоректного монтажу і пов'язаних з цим проблем. Тільки якісна установка гарантує стабільну і безпечну роботу пристрою. Перед основним пуском рекомендується зробити пробний, щоб переконатися в коректній роботі вентилятора.

Де замовити канальні прямокутні вентилятори?

Замовити вентилятори Ruck KVT можна на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо тільки оригінальні пристрої від перевірених виробників. На всю продукцію поширюється гарантія. Від нашої компанії ви отримаєте не тільки якісну техніку, а й оперативну і безпечну доставку у ваше місто.

Щоб зробити замовлення, виберіть відповідну модель із серії Ruck KVT, додайте її в "кошик" і відправте заявку нам. Ми зв'яжемося з вами, щоб уточнити всі деталі. Якщо вам потрібна допомога, звертайтеся до наших консультантів по телефону або в чаті сайту.

Останні відгуки в категорії "Ruck KVT"


  • У цій категорії немає відгуків