[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Rosenberg EKAD

Канальні вентилятори серії Rosenberg EKAD-пристрої з високою продуктивністю і зниженим споживанням електрики. Таке обладнання підійде для установки в припливні і витяжні системи вентиляції. Вони затребувані для приміщень різного типу-промислових, побутових, громадських. Універсальність, високі показники ККД, компактні розміри - все це робить дане обладнання затребуваним.

Технічні характеристики вентиляторів Rosenberg EKAD

Корпус вентилятора Rosenberg EKAD має компактні розміри, завдяки чому таке обладнання можна встановлювати навіть в невеликих за площею приміщеннях. Корпус має прямокутний перетин, оснащений електронним або трансформаторним регулятором швидкості. Лопаті робочого колеса мають загнуту вперед форму.

Матеріалом для корпусу служить оцинкований лист металу. Цинкове покриття захищає від появи корозії і передчасного руйнування. Крильчатка і робоче колесо динамічно і статично збалансовано, що знижує рівень шуму під час роботи. Лопатки деяких моделей виконані зі сталі. Вентилятор має правостороннє обертання з боку всмоктування.

Двигун вентилятора захищений за допомогою термоконтактів. Це вбереже його від ризику перевантаження і аварій. Двигун захищений від негативних зовнішніх факторів. При виникненні потенційно небезпечної ситуації, вентилятор автоматично призупинить роботу, а потім так само автоматично її відновить.

Вентилятор підходить для розміщення за підвісною стелею або у вентиляційній шафі. Таким чином, видно будуть тільки окремі вентиляційним елементи. Додаткова система охолодження не потрібна за рахунок природного охолодження двигуна в процесі роботи.

Монтаж та налаштування

Вентилятори Rosenberg EKAD можна встановлювати в будь-якому положенні, є можливість швидкого під'єднання до фланця 20 мм.до електричної мережі вентилятор підключається за допомогою стандартної клемної коробки. До пристрою вона не підключена, але в комплект поставки входить.

Регулювання швидкості роботи можлива в діапазоні 100 відсотків. Зробити це можна за допомогою електронних або трансформаторних пристроїв. В останньому випадку доступно буде п'ять ступенів перемикання.

Встановлювати вентилятор повинен кваліфікований фахівець, який має допуск до подібних робіт. Професійна установка - це запорука стабільної і якісної роботи пристрою. Перед тим, як проводити технічне обслуговування або ремонт, вентилятор потрібно відключити від мережі і дочекатися повної зупинки. Перед основним пуском рекомендується зробити тестовий, щоб переконатися в коректності роботи пристрою.

Переваги покупки вентиляторів в нашій компанії

Прямокутні вентилятори серії Rosenberg EKAD можна замовити онлайн в нашій компанії. Ми пропонуємо тільки оригінальні пристрої від виробника за прийнятною ціною. Ви можете зробити замовлення на сайті в будь-який зручний час, не витрачаючи його на пошуки. Для цього додайте потрібну модель в "кошик", вкажіть дані для доставки і спосіб оплати. Наші співробітники найближчим часом зв'яжуться з вами і уточнять всі деталі.

Нашим клієнтам ми також пропонуємо оперативну доставку техніки-безпечним і швидким способом. У нас ви завжди можете отримати професійну консультацію щодо вибору та обслуговування вентиляторів. Зв'язатися з нашими співробітниками можна по телефону або в чаті на сайті. Ми завжди готові допомогти вам з вибором і відповісти на додаткові питання!

Останні відгуки в категорії "Rosenberg EKAD"


  • У цій категорії немає відгуків