[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Dospel WKS

Канальні вентилятори Dospel WKS-надійні і продуктивні пристрої для каналів прямоугольнгой форми. Таке обладнання підійде для систем вентиляції, спрямованих на приплив або витяжку повітря. За допомогою канальних вентиляторів Dospel WKS ви створите комфортні умови для роботи або відпочинку. Наша компанія пропонує замовити канальні вентилятори даної серії за прийнятною ціною з доставкою.

Технічні характеристики та переваги

Канальні вентилятори Dospel WKS відрізняються високими експлуатаційними характеристиками, ефективністю і безпекою. Всі вузли вентилятора надійно захищені від негативних зовнішніх факторів.

Всі компоненти пристрою знаходяться в одному корпусі. Робоче колесо з крильчаткою встановлені безпосередньо на вал двигуна. Завдяки цьому підвищується ефективність роботи і знижується рівень шуму.

Канальні вентилятори даної серії можуть використовуватися в комерційних або адміністративних будівлях, в промислових приміщеннях, в розважальних комплексах. Вентилятори Dospel WKS відмінно впораються з поставленим завданням, створюючи комфортний мікроклімат.

Корпус пристрою виконаний з оцинкованої сталі. Цинкове покриття захищає від утворення корозії, продовжує термін служби вентилятора. Також є захист від пилу і вологи - вони не потраплять всередину, на робочі вузли. Компактні розміри корпусу дозволять встановити вентилятор там, де це необхідно. Він не займе зайвого місця.

У вентиляторах серії Dospel WKS встановлені двигуни на кулькових підшипниках. Це не тільки підвищує продуктивність роботи, але також продовжує термін служби обладнання. Підшипники також гарантують тиху роботу двигуна-тому, використовувати вентилятор можна і в приміщеннях, де є підвищені вимоги до шумового навантаження.

Пристрої мають вбудовані датчики термозахисту, які допоможуть запобігти перегріванню - і пов'язані з цим аварії.

Монтаж і обслуговування

Вентилятор Dospel WKS встановлюється всередині приміщення під підвісною стелею або у вентиляційній шафі. При такій установці видно будуть тільки дифузори і решітки. Монтаж виробляють безпосередньо в мережу повітроводів, додаткових елементів для охолодження двигуна не потрібно. Фіксують вентилятора за допомогою хомутів і кронштейнів. Обов'язково враховуйте напрямок руху повітря в каналі. Установка можлива під будь-яким нахилом.

Регулювати швидкість роботи вентилятора можна за допомогою ступінчастого трансформатора. До такого пристрою можна підключити відразу кілька вентиляторів, але при цьому не можна перевищувати допустиму потужність.

Займатися установкою вентилятора повинен професіонал. Тільки кваліфікованим монтаж буде гарантією стабільної і безпечної роботи пристрою. Часте технічне обслуговування для вентилятора не потрібно. Але при монтажі потрібно передбачити доступ до основних вузлів пристрою.

Як замовити канальні вентилятори на нашому сайті?

Наша компанія пропонує канальні прямокутні вентилятори Dospel WKS за прийнятною ціною з доставкою. Зробити замовлення можна в будь - який зручний час у нас на сайті-для цього додайте потрібну модель в «кошик». Після вкажіть дані для доставки і виберіть спосіб оплати. Найближчим часом ми зв'яжемося з вами, щоб уточнити деталі замовлення. З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів по телефону або в чаті сайту.

Ми гарантуємо оригінальність і високу якість наших товарів. У комплект поставки входить все, що потрібно для експлуатації пристрою.

Останні відгуки в категорії "Dospel WKS"


  • У цій категорії немає відгуків