[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

AeroStar KFS

Цена
- грн
Бренд
Напруга, В
Розмір патрубка, мм

Кухонні вентилятори серії AeroStar KFS призначені для видалення відпрацьованого повітря високої температури, що містить дим і пар. Такі пристрої відрізняються продуктивністю, завдяки чому швидко видаляють повітря з приміщення, створюючи комфортний мікроклімат. Вентилятори затребувані на кухнях харчових виробництв, а також в кафе і ресторанах.

Відмінні особливості та переваги

Вентилятори AeroStar KFS відрізняються не тільки високою продуктивністю, але і низьким рівнем шуму під час роботи. Це досягається за рахунок використання мінеральної вати для оснащення корпусу. ККД пристрою знаходиться на рівні приблизно 80 відсотків.

Вентилятори даної серії відрізняються міцним корпусом з подвійними стінками, між якими знаходиться шумоїзолірующий шар. Матеріалом служить оцинкована сталь. Вона не іржавіє за рахунок цинкового покриття. Також корпус не деформується, служить тривалий час.

Лопатки вентилятори мають аеродинамічну форму для підвищення продуктивності пристрою. Двигун пристрою - асинхронного типу, він винесений з потоку. Має високий клас ізоляції. Вентилятор може працювати при температурі до 120 градусів.

Пристрій відрізняється стабільною роботою і якісною збіркою. Вентилятор прослужить тривалий час, забезпечуючи якісний повітрообмін.

Особливості монтажу кухонних вентиляторів

Вентилятори AeroStar KFS поставляються повністю готовими до експлуатації. Вентилятор відрізняється простотою установки. Всі пристрої відповідають високим стандартам якості і безпеки. Є гарантія від виробника.

При необхідності технічного обслуговування або ремонту, потрібно відключити вентилятор від мережі і дочекатися його повної зупинки. Установку обладнання повинен проводити людина, що має допуск до такого роду робіт. Від цього залежить, чи буде вентилятор працювати коректно. Додатково пристрій можна оснастити локальним вимикачем.

Перед пуском рекомендується зробити пробний, щоб переконатися в якості роботи вентилятора. Роблять це в такий спосіб:

  1. Закривають повітряний клапан і сервісну двері панелі пристрою.
  2. Далі перевіряють напрямок обертання лопатей. Воно повинно збігатися зі стрілкою, яка знаходиться на корпусі. Якщо напрямок не збігається, на двигуні потрібно поміняти місцями фази.
  3. У кожній з фаз потрібно заміряти струми - значення не повинні бути менше, ніж номінальні.
  4. Далі відкрийте повітряний клапан і зробіть виміри фаз повторно.

Вентилятори не вимагають частого технічного обслуговування. При якісному монтажі і періодичного очищення від забруднень, пристрій прослужить тривалий час без необхідності ремонту або заміни.

Чому варто замовити вентилятори у нас?

Наша компанія пропонує оригінальні кухонні вентилятори AeroStar KFS за прийнятною ціною з доставкою. У нас ви можете замовити тільки якісне оригінальне обладнання від виробника. Пристрій має повний комплект поставки, в який входить все, що потрібно для його експлуатації.

Ми пропонуємо кваліфіковану консультацію від наших співробітників. Якщо ви не можете визначитися з вибором, зверніться до нас за телефоном або в чаті сайту. Ми відповімо на всі ваші запитання, допоможемо оформити замовлення, дамо додаткову інформацію.

Щоб замовити товар, натисніть кнопку «купити» поруч з потрібною моделлю. У формі замовлення вкажіть дані для доставки, виберіть спосіб оплати. Після того, як ми отримаємо заявку, наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом для уточнення даних. Залишити заявку на покупку на сайті можна в будь-який зручний час.

Останні відгуки в категорії "AeroStar KFS"


  • У цій категорії немає відгуків