[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

AeroStar SBV

Вентилятори в шумоізольованому корпусі AeroStar SBV призначені для установки в припливних і витяжних системах. У тому числі, вони підійдуть для тих, де є суворі вимоги до рівня шуму, а також невеликий простір для монтажу. Вентилятори призначені для стабільної безперервної роботи, регулярного використання. Пристрої відрізняються простотою монтажу та обслуговування, безпечні і надійні.

Технічна характеристика

Основна особливість серії-шумоізольований корпус. Це дозволяє значно знизити шум під час роботи, який якраз йде з корпусу. Вентилятори підходять для простих і більш складних вентиляційних систем кондиціонування і вентиляції. Якщо потрібно додаткове шумоглушення на нагнітанні і всмоктуванні, встановіть шумоглушники.

Корпус вентиляторів і фланці для з'єднання виготовлені з оцинкованої сталі. Цинкове покриття тут грає роль захисту від утворення корозії, продовжує термін служби виробу. З цього ж матеріалу виконані дифузори і робочі лопатки. Електромотор зроблений зі сплаву алюмінію, міді та пластмаси.

В якості шумоізоляції використовується мінеральна вата з водовідштовхувальними властивостями. Вона не втрачає своїх властивостей протягом усього терміну використання пристрою.

Робочі колеса вентиляторів обертаються вліво, проти годинникової стрілки. Вони динамічно і статично збалансовані, що також знижує рівень шуму під час роботи.

У вентиляторах цієї серії встановлені асинхронні трифазні двигуни, що мають зовнішній ротор. Мотор знаходиться за робочим колесом, завдяки чому в процесі роботи вентилятора він охолоджується за допомогою повітря, що надходить. Працює двигун на кулькових підшипниках з тривалим терміном експлуатації. Захист від вологості забезпечує якісна обмотка.

Особливості монтажу та експлуатації

Вентилятори AeroStar SBV поставляються повністю готовими до експлуатації. Вентилятор відрізняється простотою установки. Всі пристрої відповідають високим стандартам якості та безпеки. Є гарантія від виробника.

При необхідності технічного обслуговування або ремонту, потрібно відключити вентилятор від мережі і дочекатися його повної зупинки. Установку обладнання повинен проводити людина, що має допуск до такого роду робіт. Від цього залежить, чи буде вентилятор працювати коректно. Регулювання швидкості проводиться завдяки ступінчастим трансформаторам.

Вентилятори даної серії призначені для використання всередині приміщень. Повітряні маси не повинні мати волокнистих, твердих, клеяться або агресивних домішок, хімічних речовин. Температура повітря не повинна відхилятися від показників в мінус 30 до плюс 55 градусів.

Встановлювати вентилятори можна в будь-якому зручному положенні. Якщо необхідний монтаж під стелю, потрібно створити умови для доступу до клемної коробки. Для цього встановлюйте вентилятор мискою вниз. На нагнітанні і всмоктуванні потрібна додаткова установка віброгасильних вставок або шумоглушників.

Вентилятори не вимагають частого технічного обслуговування. При якісному монтажі та періодичному очищенні від забруднень, пристрій прослужить тривалий час без необхідності ремонту або заміни.

Чому варто замовити вентилятори у нас?

Наша компанія пропонує оригінальні Кухонні вентилятори AeroStar SBV за прийнятною ціною з доставкою. У нас ви можете замовити тільки якісне оригінальне обладнання від виробника. Пристрій має повний комплект поставки, в який входить все, що потрібно для його експлуатації.

Щоб замовити товар, натисніть кнопку "Купити" поруч з потрібною моделлю. У формі замовлення вкажіть дані для доставки, виберіть спосіб оплати. Після того, як ми отримаємо заявку, наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом для уточнення даних. Залишити заявку на покупку на сайті можна в будь-який зручний час.

Ми пропонуємо кваліфіковану консультацію від наших співробітників. Якщо ви не можете визначитися з вибором, зверніться до нас по телефону або в чаті сайту. Ми відповімо на всі ваші запитання, допоможемо оформити замовлення, дамо додаткову інформацію.

Останні відгуки в категорії "AeroStar SBV"


  • У цій категорії немає відгуків