[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

AeroStar SVF

Канальні вентилятори AeroStar SVF-пристрої, призначені для установки в системах вентиляції різного призначення. Так, вони впораються як з переміщенням повітря, так і газо-повітряних сумішей, за винятком вибухонебезпечних. Агресивність повітряних мас не повинна перевищувати агресивність повітря, оптимальна температура - від мінус 30 до плюс 40. У повітрі не повинно бути липких мас, абразивних матеріалів, волокнистих і твердих домішок не більше 100 мг на куб. м.

Особливості та технічні характеристики

Вентилятори AeroStar SVF призначені для безпосередньої установки в канал прямокутної форми. Вони сумісні з вентиляційними системами в житлових і комерційних будівлях, промислових і громадських. Використовують їх і для санітарно-виробничих цілей.

Робоче колесо має лопатки з загнутою вперед формою. Це забезпечує краще захоплення повітря і його подальший напрямок. Працюють вентилятори за допомогою електричних двигунів асинхронного типу, трифазних. Вони мають зовнішній ротор з якорем з високим опором. Установка такого двигуна дозволить отримати робочий ресурс пристрою на 40 тисяч годин - і більше-без необхідності профілактики.

Корпус вентилятора AeroStar SVF має захисну ізоляцію, яка вбереже його від негативних факторів зовнішнього середовища, в тому числі, вологості. Двигун захищений від перевантаження за допомогою термоконтакту - в разі аварійної ситуації відбувається розмикання ланцюга захисту.

Робоче колесо вентилятора встановлено безпосередньо на двигун. Це знижує рівень шуму, підвищує ККД пристрою. Це дозволяє використовувати їх в системах з великою протяжністю повітроводів і високим аеродинамічним опором.

Матеріалом для корпусу служить оцинкована сталь, з неї ж виконані і робочі колеса пристроїв. Останні динамічно і статично збалансовані. Матеріалом для дифузорів обраний алюміній.

Монтаж та налаштування

Швидкість обертання лопатей вентиляторів AeroStar SVF можна регулювати за рахунок зміни швидкості роботи двигуна. Виконати це можна за допомогою трансформаторного регулятора ступінчастого типу, який необхідно купувати окремо. Підійдуть пристрої як для витяжних, так і для припливних вентиляційних систем.

При установці канального AeroStar SVF необхідно передбачити доступ для технічного обслуговування - для цього повинно вистачати вільного простору. У вентиляційній системі повинні знаходитися елементи, які не дадуть стороннім предметам потрапляти всередину. Це може привести до виходу з ладу, проблем з роботою і аварійних ситуацій.

Обслуговування канальних вентиляторів повинно проводитися тільки після того, як пристрій було повністю відключено від мережі і зупинено. Займатися цим повинен кваліфікований фахівець, який має необхідні навички і знання. Якісний ремонт і обслуговування - це запорука стабільної і безпечної роботи вентилятора і всієї системи.

Чому варто замовити канальні вентилятори у нас?

Наша компанія пропонує канальні вентилятори AeroStar SVF за вигідною ціною з доставкою у ваше місто. У нас ви знайдете тільки оригінальні пристрої від перевіреного виробника. Ми гарантуємо повний комплект поставки, який дозволить встановити пристрій і почати його експлуатацію.

Для замовлення вентилятора, виберіть відповідну модель з каталогу, натисніть кнопку Купити. Після внести дані про адресу доставки, вкажіть форму оплати. Після того, як ми отримаємо вашу заявку, наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення даних. З усіх питань ви також можете звернутися до них по телефону або чаті сайту. Ми завжди раді допомо

Останні відгуки в категорії "AeroStar SVF"


  • У цій категорії немає відгуків