[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

AeroStar SVB

Канальні прямокутні вентилятори AeroStar SVB поєднують в собі високу ефективність роботи і зменшений рівень шуму. Такі пристрої відрізняються високими показниками ККД, а також прийнятною вартістю. Наша компанія пропонує оригінальні канальні вентилятори AeroStar SVB прямокутного типу з доставкою.

Технічні характеристики пристроїв

Вентилятори AeroStar SVB являють собою бюджетні і одночасно ефективні пристрої для обладнання систем вентиляції. Підійдуть вони для мало і средненагруженних вентиляційних систем.

Вентилятори даної серії мають лопатки з аеродинамічною формою. Вона дозволяє більш ефективно захоплювати повітряні маси і направляти їх всередину пристрою. Двигун має зовнішній ротор із захистом від підвищеної вологості. До вентилятора можна підключити зовнішній пристрій для запобігання перегріву - для цього тут передбачені термоконтакти.

Корпус вентиляторів виконаний з якісної оцинкованої сталі. Вона не деформується і не іржавіє. Матеріалом для робочого колеса служить композит. Це потрібно, щоб зменшити вагу пристрою і підвищити стійкість до корозії.

Вентилятори прямокутні AeroStar SVB мають високий рівень ККД - він збільшений на 3 відсотки в порівнянні з аналогічними моделями. При цьому, вентилятор споживає менше електрики, видає менше шуму. Енергоефективність даної моделі, стійкість до корозії, захист від перегріву – все це робить вентилятор надійним і довговічним.

Вентилятори серії AeroStar SVB допомагають збільшити економію електрики в три рази. Вони відмінно підходять для обладнання систем вентиляції в комерційних і адміністративних будівлях - торгових центрах, басейнах, офісах. Пристрої прослужать тривалий час без необхідності заміни, забезпечать стабільну роботу всієї системи.

Монтаж і регулювання роботи

Швидкість обертання лопатей можна регулювати за рахунок зміни швидкості роботи двигуна. Виконати це можна за допомогою трансформаторного регулятора, який необхідно купувати окремо.

При установці канального вентилятора AeroStar SVB необхідно передбачити доступ для того, щоб можна було проводити технічне обслуговування. У вентиляційній системі повинні знаходитися елементи, які не дадуть стороннім предметам потрапляти всередину. Це може привести до виходу з ладу, проблем з роботою і аварійних ситуацій.

Обслуговування канальних вентиляторів AeroStar SVB повинно проводитися тільки після того, як пристрій було повністю відключено від мережі і зупинено. Займатися цим повинен кваліфікований фахівець, який має необхідні навички і знання. Якісний ремонт і обслуговування - це запорука стабільної і безпечної роботи вентилятора і всієї системи.

Чому варто замовити канальні вентилятори AeroStar SVB у нас?

Наша компанія пропонує канальні прямокутні вентилятори AeroStar SVB за вигідною ціною з доставкою у ваше місто. У нас ви знайдете тільки оригінальні пристрої від перевіреного виробника. Ми гарантуємо повний комплект поставки, який дозволить встановити пристрій і почати його експлуатацію.

Для замовлення вентилятора, виберіть відповідну модель з каталогу, натисніть кнопку Купити. Після внести дані про адресу доставки, вкажіть форму оплати. Після того, як ми отримаємо вашу заявку, наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення даних. З усіх питань ви також можете звернутися до них по телефону або чаті сайту. Ми завжди раді допомогти вам!

Останні відгуки в категорії "AeroStar SVB"


  • У цій категорії немає відгуків