[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Weiguang

Канальні вентилятори Weiguang-це досить потужні моделі промислового типу, які характеризуються компактними габаритами. Крім того, вони є енергоефективними і наділені високими показниками продуктивності. Нескладна конструкція спрощує процес установки, для виконання якого не буде потрібно величезний досвід.

Всі моделі представленої серії укомплектовані наступними необхідними компонентами:

  • Потужний двигун, доповнений зовнішнім ротором.
  • Наявність крильчатки (робочого колеса), яка відрізняється акуратно загнутими назад лопатками.

Представлені моделі можуть експлуатуватися у виробничих приміщеннях, де температурні показники варіюються в межах від -25 до +60 градусів. Таким чином, вентилятори можна зустріти на різних підприємствах, де вони сприяють підтримці оптимального мікроклімату в закритому просторі.

Характерні особливості

Вентилятори серії Weiguang відрізняються тривалим експлуатаційним терміном, так як час роботи набору підшипників, які входять в комплект до двигуна, становить більше 30 000 годин. В результаті підшипники можуть пропрацювати дану кількість часу без проведення регулярного сервісного обслуговування, що свідчить про високу якість всієї робочої конструкції.

Канальні пристрої застосовують в таких приміщеннях:

  • різні об'єкти комерційного типу;
  • офісні приміщення;
  • складські приміщення та інше.

Такі вентилятори призначені для круглих повітропроводів, а витрата повітря і показники продуктивності безпосередньо залежать від конкретної моделі даної серії. Робота пристрою здійснюється від стандартної мережі-220V.

Весь вентилятор був виконаний з високоякісного і надійного матеріалу-оцинкована сталь. Саме такий матеріал не піддається корозійному впливу навіть в процесі експлуатації вентилятора в умовах вологого середовища. Таким чином, пристрій прослужить досить довго, завдяки надійній і міцній конструкції корпусної частини.

У комплекті разом з вентилятором канального типу виробник також передбачив наявність спеціальної скоби для оперативної фіксації всього пристрою. Це помітно спрощує процес монтажу і робить його максимально надійним.

Особливості монтажу вентиляторів серії Weiguang

Промислові вентилятори відрізняються всілякими типорозмірами, які підбираються в залежності від розміру круглих повітропроводів: від 100 мм до 315 мм.їх вага варіюється з урахуванням певної моделі від 3 до 8 кг максимум.

Клемний роз'єм знаходиться у відповідній монтажній коробці, виконаної з міцного пластику, яка має водонепроникні властивості. В результаті всередину не потрапляють вологі повітряні маси, що виключає передчасний вихід з ладу основних елементів конструкції. Даний клемний роз'єм використовується для безпечного і оперативного підключення пристрою до зовнішнього джерела живлення і заземлення, що є обов'язковою умовою грамотно виконаного монтажу. Така монтажна коробка розташована на корпусній частині пристрою.

Перед виконанням установки, необхідно обов'язково ознайомитися з правильною схемою підключення канальних вентиляторів, яка знаходиться на внутрішній стороні кришки монтажної пластикової коробки. Таким чином, виробник детально розписав основні моменти проведення монтажних робіт, щоб користувач не упустив важливі деталі. Всі моделі відрізняються високими класами ізоляції: B або F.

Останні відгуки в категорії "Weiguang"


  • У цій категорії немає відгуків