[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Salda VKA ЕКО

Канальні вентилятори Salda VKA Еко відносяться до категорії універсальних приладів і є невід'ємною частиною сучасної системи кондиціонування в різних приміщеннях. Найчастіше їх використовують під час припливу або витяжки повітряних мас з квартири, приватного або заміського будинку, а також встановлюють в комерційних приміщеннях закритого типу. Для підприємств промислового призначення такі вентилятори також експлуатуються, але за однієї умови: в повітрі не повинно бути будь-яких вибухонебезпечних або хімічних речовин.

Досить великий модельний ряд дозволяє кожному споживачеві з легкістю підібрати ідеальну модель для монтажу в тому чи іншому приміщенні. Кожен з вентиляторів серії Salda VKA Еко укомплектований потужними електричними двигунами, що характеризуються досить високими показниками енергоефективності.

Крім того, всі двигуни, незалежно від моделі вентилятора, відрізняються високим класом захисту ‒ IP54. Вони доповнені вбудованими термоконтактами, завдання яких полягає в тому, щоб виключати можливий перегрів двигуна в процесі його тривалої експлуатації.

Конструкція і технічні характеристики

Вивчаючи Конструктивні особливості приладів серії Salda VKA ЕКО, можна відзначити їх основна перевага: ідеальне поєднання компактних габаритів з високими показниками продуктивності. Досягти таких переваг вдалося за рахунок застосування зовнішнього ротора у ЄС-двигуна. Під час експлуатації вентилятора двигун здійснює обертальні рухи навколо осі стартера.

Основні характеристики вентиляторів канального типу:

  • Наявність крильчатки, яка має лопатки, що акуратно загнуті назад.
  • Використання клемної коробки з високими показниками захисту-IP55.
  • Комплект підшипників, які не потребують регулярного обслуговування.
  • Температурні показники, при яких може експлуатуватися прилад ‒ від -25 до +60 градусів.
  • Невелика вага, що забезпечує зручний і оперативний спосіб виконання монтажних робіт.

Корпусна частина була виконані з листової сталі-це оцинковані листи, які не піддаються впливу корозії, зберігаючи свої основні технічні характеристики протягом довгого часу. Для додаткового захисту виробник використовував відповідне порошкове напилення RAL 7035.

Монтаж і регулювання

Вентилятори Salda VKA ЕКО досить легко встановлюються в систему круглих повітропроводів. Переважно здійснювати монтаж в повітроводи, виконані з пластикового матеріалу або алюмінію, який характеризується своїми гнучкими властивостями. Завдяки таким конструктивним особливостям, модель може бути встановлена в будь-якому із зручних положень.

Приплив або витяжка повітряних мас залежить від того, який саме стороною монтажники зафіксують прилад в стельовому просторі, в стіні або на будь-який інший плоскій і рівній поверхні.

Додатково можна зробити підключення вентилятора до встановлених датчиків, що регулює постійні показники тиску CO2 або ж відносну вологість в приміщенні. Щоб монтажні роботи пройшли якомога швидше, рекомендується скористатися Lav кронштейнами, які передбачені в наборі разом з канальними приладами.

Регулювати роботу вентилятора можна декількома способами: за допомогою зовнішнього контролера або за рахунок потенціометра вбудованого типу. Вибір певного методу залежить від індивідуальних переваг користувача.

Останні відгуки в категорії "Salda VKA ЕКО"


  • У цій категорії немає відгуків