[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Salda VKAP

Для створення якісної вентиляції в приватних будинках і квартирах, а також в будівлях комерційного типу рекомендується використовувати канальні вентилятори Salda VKAP. Це універсальні прилади, які відрізняються простим способом монтажу і відмінно підходять для різних приміщень, незалежно від певних показників рівня вологості.

Представлені моделі даної серії можуть бути використані для припливу або для викиду повітряних мас. Вентилятори відмінно впишуться в будь-який стиль інтер'єру, так як вони мають сучасний дизайн корпусної частини.

Корпусна частина відрізняється акуратними розмірами, не привертаючи до себе зайвої уваги. У процесі виробництва за основу був узятий чорний метал, його поверхню розробники пофарбували для максимально привабливого зовнішнього вигляду. Такий метал не піддається негативному впливу корозії навіть в умовах підвищеної вологості.

Незважаючи на обрану модель, всі прилади спочатку розраховані для роботи з очищеними повітряними потоками. Тому їх не рекомендується монтувати у виробничих приміщеннях, де відбувається тісний контакт з агресивними речовинами.

Переваги сучасних приладів Salda VKAP

У продажу увазі покупців запропонований великий модельний ряд, в якому знаходяться універсальні прилади, що відрізняються максимальним об'ємом повітря. Таку кількість повітря прилад може перекачувати в процесі своєї експлуатації. Таким чином, вибирають модель з показниками продуктивності, які варіюються від 232 м3/год до 1600 м3/год.

Основні переваги:

  • З урахуванням своїх потреб споживач зможе придбати конкретний пристрій, який в подальшому використовують в системі припливної або витяжної вентиляції.
  • Мінімальні показники енергоспоживання. Компактність всієї конструкції залежить від застосування зовнішнього ротора стартера, а, значить, під час експлуатації знадобитися набагато менше електроенергії.
  • Мінімальні показники шуму незалежно від обраних швидкісних режимів. Виробник ретельно продумав всі конструктивні можливості, що допомогло йому домогтися особливих успіхів в шумозаглушенні.
  • Високі показники стійкості до різких температурних перепадів. Такі прилади не мають практично ніяких обмежень в плані температурних показників і експлуатуються при екстремально низькій температурі ‒ до -20 градусів.

Найчастіше вентилятори канального типу Salda VKAP використовують в закритих приміщеннях, де відзначають середнє скупчення людей. Це можуть бути офіси, житлові кімнати, кінотеатри, спортивні зали та інше.

Електродвигун вентиляторів

Всі сучасні моделі серії Salda VKAP укомплектовані потужними і якісними двигунами, в конструкції яких передбачені промислові підшипники. Основна перевага таких підшипників полягає в тому, що вони відрізняються тривалим терміном служби, а також надійним тепловим захистом. Це забезпечує експлуатацію вентиляторів навіть в найскладніших умовах.

Потужність електродвигунів варіюється в межах від 0,13 до 0,3 кВт/ч.все залежить від конкретної моделі, яку вибрав споживач.

Незважаючи на те, що прилади даної серії вважаються невибагливими в плані обслуговування і не вимогливі до певних робочих умов, за ними необхідно організувати регулярний догляд. Такий догляд повинен відбуватися один раз в 6 місяців при частій експлуатації всієї вентиляційної системи. Під час обслуговування здійснюється чистка приладів від скопилася пилу і бруду. В результаті можна продовжити їх термін служби.

Останні відгуки в категорії "Salda VKAP"


  • У цій категорії немає відгуків