[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Канальні вентилятори O. ERRE Turbo PLAST можуть бути встановлені в будь-якому з зручних положень. Такі моделі монтують в стельовий простір або в стіну з однією важливою умовою: необхідно організувати можливість подальшого зручного обслуговування приладу, забезпечуючи до нього вільний доступ.

Представлені вентилятори знайшли своє застосування в наступних галузях:

 • Їх встановлюють в торгових павільйонах, спортивних залах, в пралень.
 • У будинку і в квартирі вентилятори монтують на кухні, у ванній кімнаті, де відзначають найбільшу кількість вологого повітря і сторонніх запахів.
 • На виробництві такі вентилятори дозволяють забезпечити необхідний повітрообмін у великих приміщеннях закритого типу.
 • Вентилятори можна зустріти в офісних приміщеннях та інших громадських будівлях, де щодня накопичується величезна кількість людей.

Така модель створює потужний повітряний потік в коротких каналах і призначена для системи круглих повітропроводів.

Особливості та переваги конструкції

Конструктивно такі вентилятори повністю відповідають високому класу захисту-IP X4. Це означає, що прилади захищені не тільки від вологого повітря, але і також від бризок.

Конструкція вентиляторів:

 • Корпус має круглу форму і разом з крильчаткою він виконаний з високоміцного матеріалу ‒ пластика. Цей матеріал вважається найбільш практичним і надійним, так як він не піддається впливу корозії.
 • У комплекті також передбачений потужний асинхронний двигун, доповнений зовнішнім ротором і робочим колесом. Колесо має злегка загнуті назад лопатки.

У продажу представлені канальні вентилятори в різних типорозмірах-від 100 до 315 мм.

Для зручного і швидкого процесу регулювання швидкісних режимів використовується електронний або ж сучасний 5-ти ступінчастий регулятор. До одного такого регулятора можна здійснювати підключення відразу декількох приладів, дотримуючись важливий нюанс: загальні показники робочого струму всіх приладів не повинні перевищувати номінальний струм використовуваного регулятора.

Крім того, в сучасній конструкції всіх двигунів передбачений термоконтакт вбудованого типу. Такі прилади можуть експлуатуватися протягом тривалого часу, завдяки їх тривалому терміну служби.

Монтаж канального вентилятора

У продажу всі прилади серії O. ERRE Turbo PLAST запропоновані повністю в зібраному вигляді і готові до негайної установки, а також до подальшого підключення.

Однак в процесі виконання монтажних робіт слід прислухатися до таких рекомендацій:

 • Електричне підключення вентилятора повинно здійснюватися з урахуванням всіх правил, зазначених в інструкції.
 • Параметри електроживлення в тому чи іншому приміщенні обов'язково повинні збігатися з тими показниками, які вказані на табличці приладу.
 • Обов'язково всі вентилятори повинні бути заземлені для подальшої безпечної експлуатації.
 • Вибір майбутнього місця для установки приладу проводиться з урахуванням конкретного напрямку повітряного потоку.

При цьому не рекомендується проводити установку вентиляторів в закритих приміщеннях, де є ризик виникнення вибуху. Такі прилади не повинні використовуватися в процесі транспортування різних вибухових газів, небезпечного пилу та інших речовин. Представлені моделі спочатку були розраховані на безперервну експлуатацію, тому постійне включення і виключення вентилятора канального типу може його вивести з ладу. Перед обслуговуванням всієї системи, прилад важливо відключити від електромережі.

Останні відгуки в категорії "O.ERRE Turbo PLAST"


 • У цій категорії немає відгуків