[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Rosenberg RS

Круглі канальні вентилятори Rosenberg RS підходять для оснащення систем кондиціонування і вентиляції, встановлених в комерційних або промислових приміщеннях. Ці пристрої зберігають стабільний напрямок потоку повітря не тільки на вході, але і на виході з системи. Таким чином, вентиляція працює максимально коректно і ефективно. Вентилятори Rosenberg RS отримали широке застосування, користуються стабільним попитом.

Технічні характеристики круглих канальних вентиляторів Rosenberg RS

Серія вентиляторів Rosenberg RS включає в себе сім моделей з різною витратою повітря - від 268 до 1746 м3 на годину. Вентилятори відрізняються високими показниками ККД, стабільною роботою, не вимагають частого втручання для технічного обслуговування.

Кожна модель вентиляторів серії Rosenberg RS оснащені якісними продуктивними двигунами. Такий двигун має зовнішній ротор, а також якісну ізоляцію від попадання вологи і сторонніх дрібних предметів – бруду або пилу. Вбудовані термоконтакти вбережуть пристрій від ризику перегріву і поломки.

Корпус канальних вентиляторів Rosenberg RS мають ударостійку характеристику, важкозаймистий. Таким чином, пристрої підійдуть для роботи в самих різних умовах. Матеріалом для корпусу служить якісний пластик підвищеної міцності. Основна перевага такого корпусу-немає ризику появи корозії.

Вентилятори мають низький рівень шуму, тому будуть давати мінімальну шумове навантаження в процесі роботи. Невелика вага корпусу дозволяє легко встановити обладнання в потрібному місці.

Лопатки вентилятора загнуті назад. Така форма покращує аеродинамічні показники за рахунок більш ефективного захоплення повітря.

Особливості монтажу вентиляторів Rosenberg RS

Канальні круглі вентилятори Rosenberg RS сумісні з повітроводами того діаметру, який вказаний в їх технічній характеристиці. Підключення до електромережі виконується за допомогою клемної коробки. Регулювання швидкості можливо за допомогою тиристорного або трансформаторного регулятора.

Монтаж можливий в будь-якому положенні. Кріплення здійснюється за допомогою хомута. Важливо перед повноцінним запуском системи протестувати вентилятора. Для цього рекомендується зробити пробний запуск. Це дозволить вчасно виявити недоліки установки або роботи пристрою - і вчасно їх усунути.

Зверніть увагу на те, що встановлювати і підключати канальні вентилятори Rosenberg RS повинна людина, яка має всі необхідні для цього навички і знання. Кваліфікована установка-одна з ключових умов безпечної і стабільної роботи вентилятора і всієї системи.

Де замовити круглі канальні вентилятори Rosenberg RS?

Придбати надійні канальні вентилятори Rosenberg RS можна на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо оригінальне обладнання від виробника, яке повністю відповідає стандартам якості та безпеки. У комплект поставки вентилятора входить все, що потрібно для його експлуатації і установки.

Нашим покупцям ми пропонуємо наступні переваги:

  • Прийнятні ціни на весь асортимент.
  • Офіційна гарантія якості на обладнання.
  • Кілька варіантів оплати.
  • Оперативна доставка.
  • Кваліфікована консультація та допомога від наших співробітників.

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку Купити поруч з потрібною моделлю вентилятора. Далі у формі онлайн-заявки вкажіть дані для доставки і спосіб оплати. Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити дані. Після цього ваше замовлення буде відправлено зручним для вас способом!

Останні відгуки в категорії "Rosenberg RS"


  • У цій категорії немає відгуків