[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Rosenberg R

Канальні круглі вентилятори Rosenberg R-пристрої з високими показниками ККД для видалення або припливу повітря в системах вентиляції та кондиціонування. Моделі цієї серії призначені для круглих повітроводів, сумісні з іншими додатковими елементами систем вентиляції. Вони отримали широке застосування в комерційних і побутових вентиляційних системах.

Особливості та характеристики серії вентиляторів Rosenberg R

Канальні вентилятори Rosenberg R відрізняються високими показниками ККД і стабільною роботою протягом тривалого часу. Встановлювати їх можна у вертикальному або горизонтальному положенні. А за рахунок компактних розмірів корпусу зробити це можна навіть там, де потрібно економити простір для установки.

Вентилятори споживають малу кількість електроенергії. Швидкість обертання вентилятора і руху потоку повітря можна регулювати, підбираючи відповідний режим роботи під конкретну ситуацію. При цьому, пристрій має низький рівень шуму, тому роботі або відпочинку заважати не буде.

Корпус вентилятора виконаний з якісного сталевого сплаву, який не схильний до появи корозії. Цинкове покриття надійно захищає його від цього руйнівного явища. Конструкція пристрою така, що напрямок потоку повітря на вході і на виході залишається незмінним.

Двигун вентилятора оснащений датчиками температури для захисту від перегріву. Це вбереже пристрій і систему в цілому від аварійних ситуацій, продовж термін служби. Робоче колесо з загнутими назад лопатками покращує показники ККД - цьому сприяє аеродинамічна форма.

Матеріалом для лопаток робочого колеса служить міцний пластик. Він не схильний до відколів і тріщин. Робоче колесо встановлено безпосередньо на вал електродвигуна, який має зовнішній ротор. Балансування колеса виконано динамічно і статично. Завдяки цьому продовжується термін служби і знижується рівень шуму пристрою в цілому.

Особливості монтажу

Канальні круглі вентилятори Rosenberg R сумісні з повітроводами того діаметру, який вказаний в їх технічній характеристиці. Підключення до електромережі виконується за допомогою клемної коробки, яка знаходиться на кожусі. Додатково до вентилятора можна придбати датчики температури, нагрівачі повітря, дифузори або інші елементи.

Додаткові заходи по охолодженню двигуна не потрібно за рахунок того, що пристрій розміщено всередині вентиляційного каналу. Встановлювати їх можна під підвісною стелею.

Важливо перед повноцінним запуском системи протестувати вентилятора. Для цього рекомендується зробити пробний запуск. Це дозволить вчасно виявити недоліки установки або роботи пристрою – і вчасно їх усунути. Складного і частого технічного обслуговування такі вентилятори не вимагають.

Зверніть увагу на те, що встановлювати і підключати канальні вентилятори повинна людина, яка має всі необхідні для цього навички і знання. Кваліфікована установка-одна з ключових умов безпечної і стабільної роботи вентилятора і всієї системи.

Чому варто замовити вентилятори у нас?

Придбати канальні вентилятори Rosenberg R можна на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо оригінальне обладнання від виробника, яке повністю відповідає стандартам якості та безпеки. У комплект поставки входить все, що потрібно для його експлуатації. Ви можете бути впевнені, що отримуєте надійну кліматичну техніку, яка прослужить вам багато років.

Крім цього, нашим покупцям ми пропонуємо наступні переваги:

  • Прийнятні ціни на весь асортимент.
  • Офіційна гарантія якості на обладнання.
  • Кілька варіантів оплати.
  • Оперативна доставка.
  • Кваліфікована консультація та допомога від наших співробітників.

Щоб замовити вентилятор Rosenberg R, натисніть кнопку Купити поруч з потрібною моделлю вентилятора. Далі у формі онлайн-заявки вкажіть дані для доставки і спосіб оплати. Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити дані. Після цього ваше замовлення буде відправлений зручним для вас способом.

Останні відгуки в категорії "Rosenberg R"


  • У цій категорії немає відгуків